Norveç Konsolosluk Bilgileri - Schengenvize.net
Norveç Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Norveç Konsolosluk Bilgileri

Norveç vize başvuruları için gerekli olan evraklar tamamlandıktan sonra Norveç Konsolosluğu tarafından görevlendirilen vize merkezlerine evraklar iletilir ve başvuru tamamlanmış olur. Başvuru evraklarının kabul edilmesi vize merkezleri tarafından olur ancak değerlendirme ve sonuçlandırma Norveç Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilir.

Norveç Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Schengenvize.net ile iletişime geçebilir ve hem detaylı bilgi hem de profesyonel destek alarak işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Norveç Başkonsolosluğu Türkiye’de yoktur ancak Ankara’da Büyükelçilik vardır.

Norveç Ankara Büyükelçiliği

Adres: Yukarı Dikmen Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, Numara: 106, Yıldız Kule İş Merkezi, Kat: 12 Çankaya/ Ankara

Telefon Numarası: 0(312) 408 48 00

Faks Numarası: 0(312) 408 48 99

E-Posta Adresi: [email protected]

Çalışma Saatleri: Pazartesi ve Perşembe arası 08.30 – 16.30 ve Cuma günleri 08.30 – 14.00

Posta Kodu: 06450

Norveç Türkiye Büyükelçisi Kim?

Türkiye’de yaşayan Norveç vatandaşlarının vatandaşlık işlemleri işlemlerinin yaptığı yetkili kurum olan Türkiye Büyükelçiliği aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize, kayıt ve oturum işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Norveç Türkiye Büyükelçisi Erling Skjonsberg’dir.

Norveç Ankara Büyükelçisi Kim?

Norveç Ankara büyükelçiliğine atanan isim Erling Skjonsberg 2019 yılından bu yana Ankara Büyükelçisi olarak görev yapmaktadır. Azerbaycan, Gürcistan ve Afganistan Büyükelçiliği görevlerini yerine getirmiştir. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Norveç Konsolosluğu Ne Zaman Açılıyor?

Norveç Krallığı ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki diplomatik ilişkileri yürütmek ve vatandaşların resmi işlemlerini gerçekleştirmek için Norveç Konsolosluğu hafta içi her gün hizmet sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×