Malta Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Malta Vize Merkezi, Mersin

Mersin Malta Vizesi Hakkıda

Malta Schengen Vizesi Başvuru İşlemlerinde Takip Edilecek Adımlar

Malta vize başvuru merkezi Mersin ofisimiz aracılığıyla yapacağınız Malta vize başvurularınızı, sizler için hazırladığımız 5 adımlı liste üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 5 adımdan oluşan listede yer alan bilgiler şu şekildedir:

  1. Adım: Vize merkezi Mersin şubesinde yer alan vize temsilcilerimize ulaşarak, Malta vize başvuru evrak listesini e-posta adresinize gönderilecek şekilde talep edin.
  2. Adım: Size gönderilen e-postada yer alan evrak listesindeki tüm belgeleri hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Malta vize başvuru evraklarını Mersin ofisine şahsen veya kurge/kargo aracılığıyla ulaştırın.
  4. Adım: Vize merkezi Mersin ofisimizde yer alan vize yetkililerimiz tarafından gerekli görüldüğü takdirde biyometrik randevunuza gelerek, biyometrik verilerinizin alınmasını sağlayın.
  5. Adım: Vize yetkililerimizle iletişime geçerek, vize başvuru sonucunuzu öğrenin ve Malta vizeli pasaportunuzu teslim alın.

Malta Schengen Vizesi İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

Malta vize merkezi Mersin ofisimiz üzerinden yapacağınız Malta vize başvurunuz için hazırlayacağınız evraklara, ofisimizin Malta vizesi bölümünde yer alan listeden erişebilirsiniz. Ancak vize yetkililerimizin tavsiye etmekte olduğu durum ise, bizlere tüm kişisel bilgilerinizi ilettikten sonra vize yetkililerimizden vize başvuru evrak listesinin yer aldığı bilgi e-mailini talep etmenizdir.

Yapacağınız Malta vize başvurusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak için, tüm evrakları doğru ve eksiği olmayacak bir şekilde hazırlayıp, vize yetkililerimize ulaştırmanız oldukça önemlidir. Hazırlamanız gereken vize başvuru evraklarında herhangi bir sıkıntılı durum söz konusu olduğunda vize yetkililerimiz tarafınıza ulaşacak ve güncel vize başvuru evraklarını isteyeceklerdir. Bunun yanı sıra, Malta Konsolosluğu tarafından da istenebilecek ayrı evraklar olabilme ihtimali bulunmaktadır.

Malta vizesi için yeni hazırlanan ve en güncel evrak listesine >> schengenvize.net/malta-vize-evraklari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×