Finlandiya Vize Merkezi, Adana

Finlandiya Vize Merkezi, Adana

Finlandiya vize merkezimizin Adana üzerinden yapılacak vize başvurularıyla alakalı olarak hazırlamış olduğu bilgilendirme sayfasına hoş geldiniz.

Adana ve çevre illerinde ikamette bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de uzun süreli oturum iznine sahip yabancı vatandaşlar, Finlandiya vize işlemleri için Adana’da yer alan vize merkezi şubemiz aracılığıyla başvurularını yapabilirler.

Finlandiya vize başvurularındaki en önemli nokta, bölge ayrımının olmasıdır. Bundan dolayı ikamet adresiniz ve çalışmakta olduğunuz iş yerinin bilgilerini vize merkezi çalışanlarımızla paylaşmanız, vize başvuru işlemlerinde daha kaliteli ve daha iyi hizmet almanızı sağlayacaktır.

Adana vize merkezimize; Diyarbakır, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Erzurum, Van ve Uşak gibi çevre illerden gelerek de Finlandiya vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Finlandiya Vize Başvuruları Takip Listesi

Finlandiya vize başvuru merkezi Adana şubesinin kullanılmasıyla vize başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlarımız, şubemiz tarafından hazırlanmış olan özel rehber sayesinde daha etkin bir vize başvuru sürecinden geçecekler.

Finlandiya vize başvurusu yapacakların kullanacakları özel rehber ise şu şekildedir:

  1. Adım: Adana’da yer alan Finlandiya vize merkezi şubemizle iletişime geçerek, durumunuzla en uygun olacak şekilde evrak listesi talebinde bulununuz. Bu talebiniz e-mail adresiniz üzerinden yerine getirilecektir.
  2. Adım: Tarafımızdan gönderilen bilgilendirme mailinde yer alan evrak listesini hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Finlandiya vizesi başvuru evraklarını Adana şubemize isterseniz kurye ve kargo ile isterseniz de kendiniz getirerek teslim edin.
  4. Adım: Başvuru evraklarınız bize ulaştıktan sonra, şubemiz çalışanları tarafından Finlandiya vize randevunuz hızlı bir şekilde alınacak ve randevunuzla alakalı geri bildirim tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Alınan randevuyla alakalı saat ve tarihte biyometrik verilerinizi beyan edin.

Vize sonucunuz konsolosluktan sonra açıklandıktan sonra, pasaportunuzu gelip teslim alabilirsiniz.

Finlandiya Schengen Vizesi Evraklarının Bilgileri

Finlandiya Devletinin sağlamış olduğu vize için gerekli olan evrakların ön bilgilendirmesine Finlandiya vize merkezi Adana şubemizin vize işlemleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Eğer vize başvurularında hazırlanacak olan güncel evrak listesine ulaşmak isterseniz o zaman, Adana şubemizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Adana şubemizle yapacağınız iletişim sırasında varsa özel durumlarınızı da belirtmekten çekinmeyin. Çünkü herhangi bir özel duruma göre vize evrakları değişkenlik gösterebilmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye