Malta Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Malta Vizesi İstanbul Vize Merkezi

 

Malta Vize Merkezi, İstanbul

Malta vize merkezimizin İstanbul şubesine hoş geldiniz.

İstanbul ve İstanbul’un çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve uzun süreli oturma iznine sahip olan yabancı uyruklu kişiler için Malta tarafından verilen turistik, aile ve arkadaş ziyareti ve ticari Schengen vize çeşitlerini içeren Malta Schengen vizesi işlemleri vize başvuru merkezimizin İstanbul şubesi aracılığıyla gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Malta vizesiyle alakalı olarak aklınıza takılan ve diğer merak ettiklerinizle alakalı olarak vize merkezimizin İstanbul şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. Vize merkezimizin İstanbul şubesiyle iletişime geçmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Malta Vize Merkezi İstanbul Şubesi Aracılığıyla Malta Vizesi Nasıl Alınır?

Sizler için hazırlamış olduğumuz 4 adımlık rehberi takip ederek Malta Schengen vizesi başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Malta vize başvuru merkezi İstanbul şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvurunuzda merkezimizde bulunan asistan ve temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da, Malta Schengen vizesiyle alakalı son durumu Malta Konsolosluğu ve büyükelçiliği yetkilileri vermektedir.

  1. Malta vize merkezi İstanbul şubesiyle iletişime geçiniz. Şartlarınıza uyacak olan Malta Schengen vizesi evraklarının listesini e-mail üzerinden talep ediniz.
  2. Bilgi e-mailinde belirtilmiş olan evrakların hazırlamasını tamamladıktan sonra İstanbul şubemize gelerek veya kargo üzerinden evraklarınızı teslim ediniz.
  3. Merkezimizde yer alan temsilcilerimiz aracılığıyla alınan randevunuzda biyometrik verilerinizi beyan ediniz.
  4. Vize sonucunuz açıklandıktan sonra pasaportunuzu şubemizden gelip alabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere ileteceğiniz adres üzerinden kargo ile de gönderim sağlanabilmektedir.

Malta Vize Başvurusu Detayları

Malta vize başvuru merkezi İstanbul şubemiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurunuzda dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Öncelikle, Malta Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için bir seyahat amacınız olmalıdır. Seyahat amacınızı belirledikten sonra ise gerekli olan evrakları hazırlayıp, vize başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Malta Schengen vizesi en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. Bu yüzden Malta vizesi, kısa süreli bir vize türüdür. Kısa süreli bir vize türü olduğundan dolayı da sadece, aile ve arkadaş ziyareti, ticari veya turistik olabilmektedir.

  Schengenvize.net Malta vizesi İstanbul vize merkezi olarak, Malta’ya yapacağınız her türlü seyahatiniz için almak zorunda olduğunuz vize için yapacağınız işlemlerde, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen ve hazırlanması istenen bütün evrakların hazırlık aşamasında gereken bütün yardımları sizlere sağlamaktayız. Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen ve başvurular için istenen bazı evraklar vardır; eğer bu evraklar eksiksiz olarak tamamlanmazsa vize başvuru sonucunuz ret olabilmektedir. Bu nedenle de evrak hazırlama aşaması önemli olan ve özen gösterilmesi gereken bir aşamadır. Malta Konsolosluğu, başvuru yapan kişi hakkında her türlü bilgiye sahip olmak istemektedir; bunun nedeni de vize başvurularını doğru bir şekilde sonuçlandırabilmektir. Malta vize başvuruları sırasında istenen evraklar kimi zaman değişmektedir ve bu nedenle de takip etmek gerekir. Bu gibi durumlarda her zaman güncel kalan ve işlemlerin düzgün ilerlemesini sağlayan schengenvize.net her çeşit vize işlemleri hakkında yardımcı olmakta ve her bilgilendirmeyi sağlamaktadır. Yardımlar ile bütün bu işlemleri hem hızlı tamamlayıp hem de başvuru yapan kişi çok az zaman harcayarak işlemleri tamamlayacaktır. Buna ek olarak vize için harcanan paralar ret alındığı zaman iade edilmez bu sebeple de işlemlerinizde maddi kayıp yaşamazsınız. Schengenvize.net Malta vizesi İstanbul vize merkezi olarak Malta vize başvurularını kolaylaştırıyor ve de web site üzerinden online randevu imkanı, e-mail adresi ile bağlantı kurma, telefon numarası ile bilgiler alabilme gibi imkanlar sağlamaktadır. Malta vizesi İstanbul vize merkezi olarak, İstanbul’un bütün ilçelerine olduğu gibi, İstanbul’a komşu olan veya yakın olan tüm şehirlere ve o şehirlerin bütün ilçelerine Malta vizesi hakkında detaylı bilgiler veriyor ve başvuru yapacakları süreçte kafalarına takılabilecek her soruya cevap veriyoruz. Kısaca söylemek gerekirse schengenvize.net Malta vizesi İstanbul vize merkezi olarak Malta vize başvurularında profesyonel destek sağlıyor ve hem evrak hazırlama işlemlerinde hem de vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi doldurma konusunda her türlü yardımı sağlıyoruz. Daha fazla detay için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edin ve size sunulan iletişim seçeneklerinden istediğiniz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Malta Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Malta vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Malta vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye