Malta Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Malta Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Malta Vize Merkezi, Gaziantep

Malta Schengen vize merkezimizin Gaziantep şubesinin web sayfasına hoş geldiniz.

Başta Gaziantep olmak üzere ve Gaziantep’in çevre illerinde de yaşayan vatandaşlarımızla birlikte, Türkiye sınırları içerisinde uzun süreli oturum izinleri bulunan yabancı kişilerin Malta Schengen vize başvuruları, Gaziantep şubemiz aracılığıyla yapılabilmektedir. Malta Schengen vizesi, ticari, turistik ve arkadaş-akraba-aile ziyareti amaçları üzerinden verilmektedir.

Malta Schengen vizesi hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için Malta vize merkezi Gaziantep şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Şubemizle iletişime geçmek için iletişim bilgileri kullanabilirsiniz.

Gaziantep dışında Malatya, Mardin, Hatay, Şanlıurfa ve Mersin’de ikamet eden vatandaşlarımızda Malta vize merkezi Gaziantep şubemiz aracılığıyla vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

Malta Vize Merkezi Gaziantep Şubesi Aracılığıyla Malta Schengen Vizesi Nasıl Alınabilmektedir?

Malta vize başvuru merkezi Gaziantep şubemiz aracılığıyla Malta Schengen vizesi başvurunuzu kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilmek için, sizlere hazırlamış olduğumuz adımları takip etmeniz önemlidir. Malta vize merkezimizin Gaziantep şubesinde yer alan temsilcilerimiz sizlere destek olacaktır. Malta Schengen vizenizin süresi ve onaylanması Malta Konsolosluğunun yetkisindedir.

  1. Gaziantep vize merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak koşullarınıza ve durumunuza uygun olacak şekilde Malta Schengen vizesi evraklarını e-mail üzerinden talep edin.
  2. E-mail üzerinden gelen evrak listesindeki belgeleri hazırlayın ve hazırladığınız bu belgeleri bize kargo üzerinden veya kendiniz getirecek şekilde teslim edin.
  3. Vize temsilciniz tarafından alınacak olan randevuya gelirken yanınızda biyometrik verilerinizi de getirin ve onları beyan edin.
  4. Malta Konsolosluğu tarafından açıklanan vize sonucunuz sonrasında pasaportunuzu teslim alın.

Malta Schengen Vizesi Nereden Alınır?

Malta vize başvuru merkezi Gaziantep şubemiz sizlerin adına vize başvurunuzu Malta Konsolosluğuna yapmaktadır. Yapılacak olan bu başvuru, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen kriterler ışığında gerçekleşmektedir.

Malta Schengen vizesi başvurusu yapmak için öncelikle seyahat amacınızı belirleyin. Malta Schengen vizesi kısa süreli bir vizedir ve en fazla 90 güne kadar verilebilmektedir. Malta Schengen vizesi için gerekli olan evrakları seyahat amacınıza bağlı olacak şekilde meslek ve kendi koşullarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye