Malta Vizesi Adana Vize Merkezi

Malta Vizesi Adana Vize Merkezi

Malta Vize Merkezi, Adana

Vize merkezimizin Adana ofisine hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, Malta Schengen vizesine Adana üzerinden başvuru yapacak kişiler için hazır hale getirilmiştir.

Malta Schengen vizesini kolay, sorunsuz ve güvenilir yollar üzerinden alabilmeniz için vize merkezimizin Adana şubesinin internet sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanıp, vize merkezi Adana şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtikten sonra Malta Schengen vizenizi alabilmeniz için gerekli olan koşulları temsilcilerimizle görüşüp, öğrenebilirsiniz.

Adana dışında Denizli, Uşak, Burdur, Muğla, Aksaray, Isparta, Niğde, Karaman Nevşehir ve Mersin illerimizde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızda vize merkezimizin Adana şubesi aracılığıyla yapabilme imkanına sahiptirler.

Malta Schengen vizesiyle alakalı olarak daha detaylı bir şekilde bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak, ister telefonla, isterseniz de e-mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Malta Schengen Vizesi Adana Vize Merkezi

Malta vize başvuru merkezi Adana ofisimiz aracılığıyla Malta Schengen vize başvurusunda bulunacak olan kişiler, aşağıda vermiş olduğumuz adımları takip ederek vize merkezimiz danışmanlığında Malta vizelerini daha kolay bir şekilde alabileceklerdir.

  1. Adım: Malta vize merkezimizin Adana şubesini arayarak vize başvuru evraklarının yer aldığı bilgi mailini talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirtmiş olduğumuz başvuru evraklarınızı hazırlayın.
  3. Adım: Hazırladığınız Malta Schengen vize başvuru evraklarınızı Adana ofisimize ister şahsen, isterseniz de kurye aracılığıyla teslim edin.
  4. Adım: Tarafınıza bildirilen ve onayladığınız randevu gün ve saatinde, biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Adana ofisimizdeki temsilcileri arayarak, vize başvurunuz hakkındaki son durumu öğrenin ve pasaportunuzu ofisimizden teslim alın.

Malta Schengen Vizesi Başvuru Evrakları

Malta vize başvuru merkezi Adana ofisimiz üzerinden yapacağınız ve hazırlayacağınız evraklarda, en çok dikkat etmeniz gereken durum, hazırlanacak evrakların mesleki durumunuz ve Malta seyahat amacınıza yönelik olarak olması gerektiğidir. Evrakları hazırlamaya geçmeden önce seyahat amacınızı belirlemeli ve bu amaca uyacak vize türünü seçmelisiniz. Çünkü her vize türünün kendine özel bir evrak listesi bulunmaktadır. Malta’e yapılacak olan kısa süreli seyahatlerde aile-arkadaş-akraba ziyareti, turistik veya ticari vize türlerinden birine başvuru yapılabilmektedir.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye