Malta Vizesi Ankara Vize Merkezi

Malta Vizesi Ankara Vize Merkezi

Malta Vize Merkezi, Ankara

Malta Schengen vize merkezimizin Ankara ofisine hoş geldiniz.

Ankara ve komşu illerinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile uzun süreli olarak oturma izni bulunan yabancı uyruklu kişilerin Malta Schengen vize türlerinden olan turistik, ticari, aile-akraba-arkadaş ziyareti vizelerine başvurularını vize merkezimizin Ankara şubesi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Malta Schengen vizesi hakkında daha detaylı bilgi alıp, vizeye başvuru yapmak için vize merkezimizin çağrı birimini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çağrı birimimizle iletişime geçmek istememeniz durumunda ise, e-mail adresimiz üzerinden de bizlerle iletişime geçme şansınız bulunmaktadır.

Ankara, Kırşehir, Eskişehir, Bolu, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Çorum ve Sinop illerimiz başta olmak üzere diğer tüm illerimizden de Malta Schengen vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Malta Vize Merkezi Ankara Ofisinden Malta Vizesi Nasıl Alınır?

Malta vize başvuru merkezi Ankara ofisimiz aracılığıyla Malta Schengen vize başvurunuzu hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için sizlere rehber niteliği taşıyan bir liste hazırlanmıştır. Bu listedeki adımları takip ederek daha rahat bir şekilde vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak burada unutmamalısınız ki, vize başvuru sonucunuz Malta makamlarınca belirlenecektir.

  1. Ankara ofisimizle iletişime geçerek, şartlarınıza uyan Malta Schengen vize evraklarını e-mailiniz üzerinden temin edin.
  2. Gelen e-mailde yazan evraklarınızı hazırlayın ve bu evraklarınızı şubemize kargo veya şahsen teslim edin.
  3. Ankara ofisimiz temsilcileri tarafından alınan vize randevusuna yanınızda biyometrik verilerinizle gelin ve bunları beyan edin.
  4. Vize sonucunuz netleştikten sonra pasaportunuzu ister kendiniz, isterseniz de kargo aracılığıyla teslim alın.

Ankara Ofisi Üzerinden Malta Vize Başvurusu

Malta vize başvuru merkezi Ankara ofisimiz aracılığıyla yapacağınız Malta Schengen vizesi başvurularınız, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde yapılabilmektedir. Ankara ofisimiz üzerinden Malta Schengen vizesi başvurusu yapabilmeniz için öncelikle seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Amacınızı belirledikten sonra bu amaca uygun olacak şekilde evraklarınızı hazırlamalısınız. Malta Konsolosluğu tarafından verilen Schengen vizesi, en fazla 90 gün olacak şekilde verilebilmektedir. En fazla 90 gün olmasından dolayı da, Malta Schengen vizesi kısa süreli vize türleri kategorisine girmektedir. Malta Schengen vizesi evrakları, seyahat amacınızı da bağlı olacak şekilde durumunuza ve mesleğinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.

     Schengenvize.net Malta vizesi Ankara vize merkezi olarak, Malta’ya yapacağınız her türlü seyahatiniz için almak zorunda olduğunuz vize için yapacağınız işlemlerde, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen ve hazırlanması istenen bütün evrakların hazırlık aşamasında gereken bütün yardımları sizlere sağlamaktayız. Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen ve başvurular için istenen bazı evraklar vardır; eğer bu evraklar eksiksiz olarak tamamlanmazsa vize başvuru sonucunuz ret olabilmektedir. Bu nedenle de evrak hazırlama aşaması önemli olan ve özen gösterilmesi gereken bir aşamadır. Malta Konsolosluğu, başvuru yapan kişi hakkında her türlü bilgiye sahip olmak istemektedir; bunun nedeni de vize başvurularını doğru bir şekilde sonuçlandırabilmektir. Malta vize başvuruları sırasında istenen evraklar kimi zaman değişmektedir ve bu nedenle de takip etmek gerekir. Bu gibi durumlarda her zaman güncel kalan ve işlemlerin düzgün ilerlemesini sağlayan schengenvize.net her çeşit vize işlemleri hakkında yardımcı olmakta ve her bilgilendirmeyi sağlamaktadır. Yardımlar ile bütün bu işlemleri hem hızlı tamamlayıp hem de başvuru yapan kişi çok az zaman harcayarak işlemleri tamamlayacaktır. Buna ek olarak vize için harcanan paralar ret alındığı zaman iade edilmez bu sebeple de işlemlerinizde maddi kayıp yaşamazsınız. Schengenvize.net Malta vizesi Ankara vize merkezi olarak Malta vize başvurularını kolaylaştırıyor ve de web site üzerinden online randevu imkanı, e-mail adresi ile bağlantı kurma, telefon numarası ile bilgiler alabilme gibi imkanlar sağlamaktadır. Malta vizesi Ankara vize merkezi olarak, Ankara’nın bütün ilçelerine olduğu gibi, Ankara’ya komşu olan veya yakın olan tüm şehirlere ve o şehirlerin bütün ilçelerine Malta vizesi hakkında detaylı bilgiler veriyor ve başvuru yapacakları süreçte kafalarına takılabilecek her soruya cevap veriyoruz. Kısaca söylemek gerekirse schengenvize.net Malta vizesi Ankara vize merkezi olarak Malta vize başvurularında profesyonel destek sağlıyor ve hem evrak hazırlama işlemlerinde hem de vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi doldurma konusunda her türlü yardımı sağlıyoruz. Daha fazla detay için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edin ve size sunulan iletişim seçeneklerinden istediğiniz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Ankara için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

Malta Vize Merkezi Ankara

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Malta vizesi için Ankara veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Malta vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye