Malta Vizesi İzmir Vize Merkezi

Malta Vizesi İzmir Vize Merkezi

Malta Vize Merkezi, İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, Malta vize merkezi İzmir şubemiz tarafından sizlere Malta Schengen vizesiyle alakalı olarak hazırlamış olduğu sayfaya hoş geldiniz.

İzmir ve çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın yanı sıra, vize merkezimiz üzerinden Türkiye sınırları içerisinde uzun süreli oturum izinleri olan yabancı uyruklu misafirlerimizde Malta Schengen vizesi başvurularını yapabilmektedirler. Başvurusu yapılacak Malta Schengen vizesi için, 3 farklı başvuru türü bulunmaktadır. Bunlar; turistik, ticari ve ziyaret vizeleridir.

Malta Schengen vizesiyle alakalı detaylı bilgi alıp, başvuru yapmak için Malta vize merkezimizin İzmir şubemizin iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Malta Vize Merkezi İzmir Şubesi Üzerinden Malta Vizesi Nasıl Alınır?

Malta vize başvuru merkezi İzmir şubemiz üzerinden Malta Schengen vizesi alınabilmesi için, sizlere hazırlamış olduğumuz rehber listesini takip edin. Malta vize merkezi İzmir şubesi, Malta Schengen vizesi başvuru aşamaları sırasında temsilcileri aracılığıyla sizlere gerekli olan desteği de sunmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki, Malta vizesiyle alakalı olarak son karar Malta yetkili makamlarındadır.

  1. Malta vize merkezi İzmir şubesiyle iletişime geçin ve kendi koşullarınıza uyacak şekilde e-mail adresiniz üzerinden başvuru evraklarının listesini talep edin.
  2. Gelen bilgi mailinde yer alan listedeki evrakları hazırlayın ve şubemize bu evrakları kendiniz veya kurye aracılığıyla teslim edin.
  3. Vize merkezi temsilcilerimiz tarafından randevunuz alınacak ve randevu saatinde biyometrik verilerinizi beyan ederek, Malta vizesi başvurunuz gerçekleşecektir.
  4. Vize sonucunuz açıklandıktan sonra, pasaportunuzu kendiniz gelip şubemizden teslim alabilir veya kurye ile size teslim edilmesini sağlayabiliriz.

Malta Schengen Vizesi Hangi Kurumdan Alınabilmektedir?

Malta vize başvuru merkezi İzmir şubesi aracılığıyla yapacağınız vize başvuruları, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan vize başvuru kriterleri ışığında yapılabilmektedir. Malta Schengen vizesine başvurmak için öncelikle bir seyahat amacınız olmalıdır. Seyahat amacınızı belirledikten sonra bu amaca uygun olacak şekilde hazırlanan evraklarla başvurunuzu yapın. Malta Konsolosluğu tarafından verilen Malta Schengen vizesi en fazla 90 gün olabilmektedir ve bu yüzden kısa süreli bir vize çeşididir. Malta Schengen vizesi başvuru evraklarında en çok dikkat edilecek olan durum, başvuru yapacak olan kişinin durumu ve mesleğine uygun olmasıdır.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye