Malta Vizesi Hatay Vize Merkezi - Schengenvize.net
Malta Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Malta Vizesi Hatay Vize Merkezi

Schengenvize.net Malta vizesi Hatay vize merkezi olarak, Malta’ya yapacağınız her türlü seyahatiniz için almak zorunda olduğunuz vize için yapacağınız işlemlerde, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen ve hazırlanması istenen bütün evrakların hazırlık aşamasında gereken bütün yardımları sizlere sağlamaktayız. Malta Konsolosluğu tarafından belirlenen ve başvurular için istenen bazı evraklar vardır; eğer bu evraklar eksiksiz olarak tamamlanmazsa vize başvuru sonucunuz ret olabilmektedir.

Malta Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Bu nedenle de evrak hazırlama aşaması önemli ve özen gösterilmesi gereken bir aşamadır. Malta Konsolosluğu, başvuru yapan şahıs hakkında her türlü bilgiye sahip olmak istemektedir; bunun sebebi de vize başvurularını doğru bir şekilde sonuçlandırabilmektir.

Malta vize başvuruları sırasında istenen evraklar zamanla değişmektedir ve bu nedenle de takip etmek gerekir. Bu gibi durumlarda her zaman  işlemlerin düzgün ilerlemesini sağlayan schengenvize.net her çeşit vize işlemleri hakkında yardımcı olmakta ve her bilgilendirmeyi sağlamaktadır. 

Yardımlar ile bütün bu işlemleri hem hızlı tamamlayıp hem de başvuru yapan kişi çok az zaman harcayarak işlemleri tamamlayacaktır. Buna ek olarak vize için harcanan paralar ret alındığı zaman iade edilmez bu sebeple de işlemlerinizde maddi kayıp yaşamazsınız.

Schengenvize.net Malta vizesi Hatay vize merkezi olarak Malta vize başvurularını kolaylaştırıyor ve de web site üzerinden online randevu imkanı, e-mail adresi ile bağlantı kurma, telefon numarası ile bilgiler alabilme gibi imkanlar sağlamaktadır.

Malta vizesi Hatay vize merkezi olarak, Hatay’ın bütün ilçelerine olduğu gibi, Hatay’a komşu olan veya yakın olan tüm şehirlere ve o şehirlerin bütün ilçelerine Malta vizesi hakkında detaylı bilgiler veriyor ve başvuru yapacakları süreçte kafalarına takılabilecek her soruya cevap veriyoruz. 

Kısaca söylemek gerekirse schengenvize.net Malta vizesi Hatay vize merkezi olarak Malta vize başvurularında profesyonel destek sağlıyor ve hem evrak hazırlama işlemlerinde hem de vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi doldurma konusunda her türlü yardımı sağlıyoruz.

Daha fazla detay için schengenvize.net sayfamızı ziyaret edin ve size sunulan iletişim seçeneklerinden istediğiniz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Malta Vize Merkezi Hatay

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Malta vizesi için Hatay veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Malta vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevuyla başvuru yapılmalıdır. Malta vize evrakları eksiksiz olarak sunulmalı ve dosya mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Malta gezisinde kullanılan Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli Malta vize evrakları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Malta Konsolosluğu

Malta İstanbul Başkonsolosluğu belirli saat aralıklarında hizmet verir. Sadece hafta içi faaliyete geçen olan konsolosluk için 09.00 – 11.00 saat aralığını dikkate almak gerekir. Öncesinde ise e-randevu sisteminden faydalanmanız önem arz etmektedir.

Malta Büyükelçiliği Ankara

Ankara temsilciliği faaliyetlerine 2021 Aralık ayında başlamıştır. Schengen vize başvurularına dair hizmet veren makamda e-randevular geçerlidir. Öncesinde ise başvuru formu ile evrakların üzerinde durulması beklenir.

Malta Konsolosluğu Ne Zaman Açılacak

İstanbul Başkonsolosluğu aktif olarak hizmetlerine devam ediyor. Sadece 09.00 – 11.00 saatleri arasında vatandaşların kabul edildiği belirtilir. Randevulara dair taleplerinizi iletmeniz beklenir ve belirtilen saat içerisinde başvuruya geçmeniz gerekir.

Malta Konsolosluğu Telefon Numarası

Pazartesi – Cuma günleri arasında açık olan Malta İstanbul Başkonsolosluğu randevulara göre vatandaşları kabul eder. İsteyenler randevulardan evraklara kadar pek çok konuya netlik kazandırmak için 0212 311 12 12 telefon numarasını çevirerek bilgi alabilir.

Malta Konsolosluğu Açık Mı?

Malta İstanbul Başkonsolosluğu açık olduğunu saat aralıkları ile belirtir. Bunun yanı sıra Malta Fahri Konsolosluk bünyesinde de vize işlemleri sürdürülür. Tekrardan e-randevu sistemine göre vatandaşların vize başvuruları değerlendirmeye alınır.

Malta Konsolosluğu İstanbul Mail Adresi

Başkonsolosluk adına sadece iletişim numarası paylaşılmaz. Bununla birlikte mail yoluyla da görüşme sağlanabilir. [email protected] şeklinde paylaşılan mail üzerinden de iletişime uygun olduğu ifade edilir. Gerek vize ücretlerine gerekse evraklara ilişkin tüm merak ettiklerinizi öğrenmeniz esas alınır.

Malta Vize Ücreti

Yaş aralıklarına bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Aynı zamanda vize türü de fiyatları etkiler. Bunun üzerine Schengen için 35 Euro tutarına yer verilir. 90 günden fazla kalmak isteyenler D tipi vize için de 66 Euro limitini dikkate almak zorundadır.

Malta Vize Evrakları

Vize evraklarının başında pasaport gelir ve minimum 2 sayfasının boş olması istenir. Vize başvuru formu, dilekçe, biyometrik fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi istenir. Seyahat belgeleri ve sağlık sigortası da zorunlu olarak belirtilir.

Malta Vize Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Malta vize başvurusunda bulunmayı planlayan vatandaşları için başvuruların ne zaman başlayacağı önemli bir soru işaretidir. Malta konsolosluğu tarafından vize işlemleri için hizmet verilmeye devam edilmektedir.

Malta Vizesi İle Avrupaya Gidilir Mi?

Malta vizesi ile Avrupa’daki hemen her ülkeye gidilmektedir. Schengen üyesi olan Malta vizesi aynı zamanda serbest dolaşım ve konaklama avantajı ile öne çıkar.

Malta’ya Vize Kalktı Mı?

Malta’ya vize uygulaması kalkmadı çünkü iki ülke arasında imzalanmış bir vize muafiyet anlaşması yoktur dolayısı ile ülkeler arasında vize uygulaması sürmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×