Malta Vizesi Hatay Vize Merkezi

Malta Vizesi Hatay Vize Merkezi

Malta Vize Merkezi, Hatay

Malta vize merkezi Hatay şubemizin web sayfasına hoş geldiniz.

Bulunmakta olduğunuz bu sayfa, Malta vize merkezi Hatay şubesi üzerinden vize başvurusu yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için hazırlanmıştır. Malta vize başvurularınız öncesinde bu sayfada yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz. Bu ön bilgilendirme sayfası sayesinde Malta vize başvurularınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır. Malta vize başvuru işlemleriyle alakalı olarak daha detaylı bilgilere ulaşmak için, vize merkezi Hatay şubemizin iletişim bilgileri üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Malta Vize Merkezi Hatay Şubesinden Yapılacak Malta Vizesi Başvuru Adımları

Malta vize başvuru merkezi Hatay şubesi üzerinden yapılacak olan vize başvurularının daha kolay ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için, sizlere hazırlamış olduğumuz bu 5 adımlık listeyi takip etmenizde fayda vardır.

  1. Adım: Vize merkezi Hatay şubesinin çağrı merkezini arayın ya da e-posta üzerinden iletişim sağlayın.
  2. Adım: Alanında uzman vize yetkililerimiz tarafından tarafınıza gönderilen e-postada yer alan vize başvuru evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz vize başvuru evraklarını vize merkezimizin İstanbul şubesine kendiniz teslim edin veya kargoyla gönderin.
  4. Adım: Biyometrik verilerinizin alınması gerekli olan bir durum var ise, vize yetkililerimiz tarafından size bildirilecek olan gün ve saatte, yetkili vize başvuru merkezinde hazır bulunun.
  5. Adım: Vize yetkililerimizden Malta vize başvuru sonucunuzu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Malta Schengen Vizesi İçin Gerekli Olan Vize Başvuru Evrakları

Malta vize başvuru merkezi Hatay şubemizin internet sayfası üzerinden Malta vizesiyle alakalı olarak gerekli olan evrakların listesine ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Ancak başvuracağınız Malta Schengen vizesi türü ve sizin kişisel ve mesleki durumunuza göre vize yetkililerimiz tarafından güncelleştirilmesi yapılmış vize başvuru evrak listesini mutlaka istemelisiniz. Bu istekte bulunduğunuz takdirde, güncel vize evrak listesi e-posta üzerinden tarafınıza gönderilecektir.

Malta Schengen vize başvurunuzun olumsuz bir şekilde sonuçlanmaması için e-posta üzerinden gönderilen evrak listesindekileri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanız oldukça önemlidir. Vize evraklarındaki herhangi bir eksiklik veya yanlışlık, tarafınıza bildirilecek ve vize yetkililerimiz sizlerden yeni evrak talebinde bulunacaktır.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye