İsviçre Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, Şanlıurfa

İsviçre vize merkezi Şanlıurfa şubesi web sayfasına hoş geldiniz.

İsviçre vize merkezi Şanlıurfa şubesi üzerinden İsviçre vize başvurusunda bulunacak ve bulunmak isteyen kişiler için, bu web sayfası hazırlanmıştır. Hazırlanan bu web sayfası, vize başvurusunda bulunacak ve bulunmak isteyen kişiler için bir rehber niteliği taşımaktadır. Bu rehber niteliği taşıyan web sayfası sayesinde vize başvuru işlemleriniz, daha kolay ve daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı, sizler için hazırlanan bu web sayfasını dikkatli bir şekilde okumanız, vize temsilcilerimiz tarafından tavsiye edilen bir durumdur. Daha sonraki aşamalarda eğer daha ayrıntılı bilgiler edinmek isterseniz, irtibat bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre Vize Merkezi Şanlıurfa Şubesinden Vize Başvurusu Yapmak

İsviçre vize başvuru merkezi Şanlıurfa şubemiz üzerinden hazırlanan 5 adımlık liste sayesinde hızlı, kolay ve güvenilir işlemlerle, İsviçre vize başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

  1. Adım: İsviçre vize merkezi Şanlıurfa şubesiyle iletişime geçerek, hazırlanması gereken vize başvuru evrak listesini e-posta adresine gönderilmesini talep edin.
  2. Adım: Talep ettiğiniz evrak listesi e-posta adresinize gönderildikten sonra, size özel vize başvuru evraklarınızı hazırlayın.
  3. Adım: Vize başvuru evraklarınızın hazırlanması tamamlandıktan sonra, İsviçre vize merkezi Şanlıurfa şubesine bu evraklarınızı teslim edin.
  4. Adım: Eğer ki biyometrik verilerinizin alınması gereken bir durum söz konusu olursa, o zaman biyometrik verilerinizin alınacağı randevunuza gidin.
  5. Adım: Vize başvuru sonucunuzu temsilcilerimizden öğrenin ve pasaportunuzu istediğiniz bir şekilde teslim alın.

İsviçre Schengen Vizesi İçin Hazırlanacak Başvuru Evrakları

İsviçre vize başvuru merkezi Şanlıurfa aracılığıyla başvuru yapacağınız İsviçre Schengen vizesi, vize türlerine göre evrak listeleri üzerinde farklılıklar gösterebilmektedir. Bundan dolayı, web sitemizde yer alan evrak listesindeki belgeleri direkt olarak hazırlamak yerine, vize temsilcilerimizle iletişime geçip, kişisel ve meslek durumunuza uyacak şekilde e-posta üzerinden evrak listesini talep edip, gelen e-posta üzerinden başvuru evraklarını hazırlamanız, daha yerinde bir durum olacaktır.

İsviçre Schengen vizesi başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için, e-posta üzerinden size bildirilen evrak listesindeki belgeleri, hiçbir eksiği ve yanlışı olmayacak şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Herhangi bir olumsuz durumda, vize temsilcilerimizle iletişime geçerek, güncel evraklarınızı hazırlamalısınız.

İsviçre Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye