İsviçre Vizesi İstanbul Vize Merkezi

İsviçre Vizesi İstanbul Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, İstanbul

İsviçre vize merkezimizin İstanbul ofisine hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, vize merkezimizin İstanbul ofisi üzerinden İsviçre vize başvurusu yapacak olan kişiler için oluşturulmuştur. İsviçre vize başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu sayfada yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okumanız yeterli olacaktır. İsviçre vize başvurularıyla alakalı olarak daha detaylı bilgilere erişmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden İsviçre vize merkezi İstanbul ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre vize merkezi İstanbul ofisimizle iletişime geçmek için çağrı merkezimizi arayabilir ya da iletişim bilgilerimizde yer alan e-posta adreslerimiz üzerinden vize temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İsviçre Vizesine İstanbul Ofisi Üzerinden Başvuru Yapmak İçin Takip Edilecek Adımlar

İsviçre vize başvuru merkezi İstanbul ofisimiz üzerinden vize başvurularınızı yapabilmeniz için sizlere 5 adımlık bir liste oluşturulmuştur.

  1. Adım: İstanbul ofisimizin çağrı merkeziniz arayın veya e-posta gönderin.
  2. Adım: Ofisimiz temsilcileri tarafından tarafınıza iletilecek olan e-postada yer alan vize başvuru evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Hazırladığınız vize başvuru belgelerini İstanbul ofisimize ister kendiniz getirerek, isterseniz de kurye/kargo aracılığıyla teslim edin.
  4. Adım: Temsilcilerimiz tarafından size bildirilen randevu saatinde biyometrik verilerinizin alınabilmesi için yetkili vize merkezinde hazır bulunun.
  5. Adım: İsviçre vize merkezi İstanbul ofisimizdeki vize uzmanlarımızdan vize başvuru sonucunuzu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İsviçre Vizesi İçin Hazırlanacak Evraklar

İsviçre vize merkezi İstanbul ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvuru işlemlerine başlamadan önce web sitemizde yer alan İsviçre vize başvuru evrakları listesinde yer alan tüm belgelere erişim sağlayabilirsiniz. Ancak evraklarınızı hazırlarken kişisel durumunuzu göz önünde bulundurun. Çünkü İsviçre vize başvuru evrakları, başvuru yapacak olan kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Evrakları hazırlarken sıkıntı yaşamamak adına, vize merkezimizle iletişime geçip, kişisel durumunuza uyacak şekilde başvuru evraklarını talep edin.

İsviçre vize başvurunuzun İsviçre yetkili makamlarınca kabul edilebilmesi için, vize başvurusu öncesinde istenen tüm evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve İsviçre Schengen vize başvuru şartlarının tam bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, büyük bir titizlikle vize başvuru evraklarınızı hazırlayın.

İsviçre Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye