İsviçre Vizesi Adana Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, Adana

Vize merkezi Adana ofisimizin web sayfasına hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu web sayfası, İsviçre Schengen vize başvurularını Adana ofisimiz üzerinden yapılacak olan T.C. vatandaşları için hazırlanmıştır. İsviçre Schengen vize başvurularınız öncesinde bu web sayfasında yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz. İsviçre Schengen vize başvurularınızı gerçekleştirirken, vize başvuru işlemlerinden önce ön bilgi edinebilmeniz açısından bu web sayfası sizler için son derece faydalı olacaktır.

Bu web sayfasında yer alan bilgileri dikkatli ve iyi bir şekilde okuduktan sonra, İsviçre vize merkezi Adana ofisimizle iletişime geçerek, gerekli olan işlemleri başlatabilirsiniz.

İsviçre Vize Başvuruları İçin 4 Adımlık Takip Listesi

İsviçre vize başvuru merkezi Adana ofisimiz temsilcileri aracılığıyla yapacağınız İsviçre Schengen vizesi için sizlere yardımcı olması amacıyla hazırlanan ve 4 adımdan oluşan takip listesinde yer alan adımlar şu şekildedir:

  1. Adım: İsviçre Schengen vizesi için gerekli olan evrak listesini, Adana ofisimizde yer alan temsilcilerimizden e-posta adresinize gönderilmesi için talepte bulunun.
  2. Adım: Size gönderilen e-mailde yer alan evrak listesinde yer alan tüm belgeleri, istenilen şekilde hazırlayın. Vize başvuru formu ve diğer formları tam bir şekilde doldurun.
  3. Adım: Evraklarınızı eksiksiz ve tam bir şekilde hazırladıktan sonra, İsviçre vize merkezi Adana ofisine ulaştırılmasını sağlayın.
  4. Adım: İsviçre Schengen vize başvurularında sadece gerekli olan koşullarda, vize başvurusu yapacak kişilerin biyometrik verilerini istenebilmektedir. Bu durumda, biyometrik veri beyan randevunuza şahsen katılın ve parmak izinizle birlikte, biyometrik fotoğrafınızın alınması sağlayın.
  5. Adım: İsviçre Schengen vize başvurunuzun süreciyle alakalı olarak temsilcilerimizle iletişime geçin ve vizeniz olumlu sonuçlandıktan sonra, pasaportunuzu teslim alın.

İsviçre Vize Merkezi Adana Ofisinden Yapılacak İsviçre Vizesi Başvuru Evrakları

İsviçre vize merkezi Adana ofisimizden yapılacak olan İsviçre vizesi başvuru evraklarına, web sitemizin ilgili bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak web sitemizde yer alan başvuru evraklarını direkt olarak hazırlamanız tavsiye edilen bir durum değildir. Çünkü İsviçre Schengen vizesi başvuru evrakları, başvuru yapacak olan kişinin, mesleki ve kişisel durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple, vize başvuru evraklarını hazırlamadan önce, vize temsilcilerimizle iletişime geçip, sizin durumunuza uyacak evrak listesini talep ediniz.

İsviçre Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye