İsviçre Vizesi İzmir Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, İzmir

İsviçre vize merkezi İzmir şubesi web sayfasına hoş geldiniz.

İsviçre vize merkezi İzmir şubesi üzerinden İsviçre vize başvurusu bulunacak ve bulunmak isteyen kişiler için, bu web sayfası hazırlanmıştır. Hazırlanan bu web sayfası, vize başvurusunda bulunacak ve bulunmak isteyen kişiler için bir rehber niteliği taşımaktadır. Bu rehber niteliği taşıyan web sayfası sayesinde vize başvuru işlemleri daha kolay ve daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı, sizler için hazırlanan bu web sayfasını dikkatli bir şekilde okumanız, vize temsilcilerimiz tarafından tavsiye edilmektedir. Daha sonraki aşamalarda eğer ayrıntılı bilgiler edinmek isterseniz, iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre Vize Merkezi İzmir Şubesinden 5 Adımda İsviçre Vize Başvurusu

İsviçre vize başvuru merkezi İzmir şubemiz üzerinden hazırlanan 5 adımlık liste sayesinde hızlı, kolay ve güvenilir işlemlerle, İsviçre vize başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

  1. Adım: İsviçre vize merkezi İzmir şubesiyle iletişime geçerek, hazırlanması gereken vize başvuru evrak listesini e-posta adresine gönderilmesini talep edin.
  2. Adım: Talep ettiğiniz evrak listesi e-posta adresinize gönderildikten sonra, vize başvuru evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Vize başvuru evraklarının hazırlanması tamamlandıktan sonra, İsviçre vize merkezi İzmir şubesine bu evrakları teslim edin.
  4. Adım: Eğer ki biyometrik verilerinizin alınması gereken bir durum söz konusu olursa, o zaman biyometrik verilerinizin alınacağı randevunuza gidin.
  5. Adım: Vize başvuru sonucunuzu temsilcilerimizden öğrenin ve pasaportunuzu istediğiniz bir şekilde teslim alın.

İsviçre Schengen Vizesi İçin Gerekli Olan Başvuru Evrakları

İsviçre vize başvuru merkezi İzmir aracılığıyla yapacağınız İsviçre vizesi, vize türlerine göre evrak listesinde farklılıklar gösterebilmektedir. Bundan dolayı, web sitemizde yer alan evrak listesindeki belgeleri direkt hazırlamak yerine, vize temsilcilerimizle iletişime geçip, kişisel ve meslek durumunuza uyacak şekilde e-posta üzerinden evrak listesini talep edip, gelen e-posta üzerinden başvuru evraklarını hazırlamanız, daha yerinden bir durum olacaktır.

İsviçre Schengen vizesi başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için, e-posta üzerinden size bildirilen evrak listesindeki belgeleri, hiçbir eksiği ve yanlışı olmayacak şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Herhangi bir olumsuz durumda, vize temsilcilerimizle iletişime geçerek, güncel evraklarınızı hazırlamalısınız.

İsviçre Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye