İsviçre Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, Diyarbakır

İsviçre vize merkezi Diyarbakır ofisinin sizler için hazırlamış olduğu sayfaya hoş geldiniz.

Bu sayfa, İsviçre vize merkezi Diyarbakır ofisinden İsviçre Schengen vize başvurusu yapacak olan kişilere kolaylık sağlaması açısından oluşturulmuştur. İsviçre Schengen vizesi başvuru süreçleriyle ilgili detaylı bilgi alabilmeniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden İsviçre vize merkezi Diyarbakır ofisi iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır ofisiyle iletişime geçmek için, ofisin çağrı birimi aranabilir, arama yapılmak istenmiyorsa o zaman, ofisin e-posta adresi üzerinden iletişime geçilebilir.

İsviçre Vizesi İçin Diyarbakır Ofisinden Vize Başvurusu Yapmak İçin Gerekli 5 Adım

İsviçre vize başvuru merkezi Diyarbakır ofisinden İsviçre Schengen vize başvurusu yapılabilmesi için, vize temsilcilerimiz tarafından sizlere yardımcı olması amacıyla, 5 adımlık bir liste hazırlanmıştır. Bu 5 adımlık listeyi takip ederek, kolay bir şekilde İsviçre Schengen vizesi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Adım: Vize merkezi Diyarbakır ofisinde yer alan vize temsilcilerine ulaşarak, vize başvuru evrak listesini talep edin.
  2. Adım: Vize temsilcilerimiz tarafından tarafınıza gönderilen e-postada yer alan evrak listesindeki belgeleri hazırlayın.
  3. Adım: İsviçre Schengen vize başvurusu için hazırlamış olduğunuz tüm evrakları, Diyarbakır ofisimize ister şahsen, isterseniz de kurye/kargo aracılığıyla ulaştırın.
  4. Adım: İsviçre vizesi başvuru temsilcilerimizin sizlere beyan etmiş olduğu randevu gün ve saatinde hazır bulunarak, biyometrik verilerinizin alınmasını sağlayın.
  5. Adım: İsviçre vize merkezi Diyarbakır ofisimizde yer alan temsilcilerimizle iletişime geçerek, vize başvurunuzdaki son durumu öğrenin ve vize başvurunuz sonuçlandıktan sonra, pasaportunuzu ofisimizden teslim alın.

İsviçre Schengen Vizesi İçin Gerekli Başvuru Evrakları

İsviçre vize başvuru merkezi Diyarbakır ofisimiz aracılığıyla yapacağınız İsviçre Schengen vize başvurunuzdan önce, web sayfamızda yer alan İsviçre vize başvuru evrak listesine ulaşmanız, ön bilgi açısından önemlidir.

Web sayfamızda yer alan vize başvuru evrak listesini direkt olarak hazırlamaya başlamanız vize temsilcilerimiz tarafından tavsiye edilmemektedir. Çünkü İsviçre Schengen vize başvurusu yapacak olan kişilerin, kişisel ve mesleki durumları değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple Diyarbakır ofisimizde yer alan vize temsilcilerimizle iletişime geçip, size ne uygun olacak İsviçre Schengen vizesi başvuru evraklarını talep ediniz.

İsviçre Vize Merkezi Diyarbakır

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye