İsviçre Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, Kahramanmaraş

İsviçre vize merkezimizin Kahramanmaraş ofisine hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, vize merkezimizin Kahramanmaraş ofisi üzerinden İsviçre vize başvurusu yapacak olan kişiler için oluşturulmuştur. İsviçre vize başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu sayfada yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okumanız yeterli olacaktır. İsviçre vize başvurularıyla alakalı olarak daha detaylı bilgilere erişmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden İsviçre vize merkezi Kahramanmaraş ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre vize merkezi Kahramanmaraş ofisimizle irtibat haline geçmek için çağrı merkezimizi arayabilir ya da iletişim bilgilerimizde yer alan e-posta adreslerimiz üzerinden vize temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İsviçre Vizesi Kahramanmaraş Başvuru İşlemleri Takip Listesi

İsviçre vize başvuru merkezi Kahramanmaraş ofisimiz üzerinden vize başvurularınızı yapabilmeniz için sizlere 5 adımlık bir takip liste oluşturulmuştur.

  1. Adım: Kahramanmaraş ofisimizin çağrı merkezini arayın veya evrak talep e-maili gönderin.
  2. Adım: Ofisimiz temsilcileri tarafından tarafınıza iletilecek olan e-mailde yer alan vize başvuru evraklarını hazırlayın.
  3. Adım: Hazırladığınız vize başvuru evraklarını Kahramanmaraş ofisimize ister kendiniz getirerek, isterseniz de kargo/kurye aracılığıyla teslim edin.
  4. Adım: Temsilcilerimiz tarafından size bildirilen randevu saatinde biyometrik verilerinizin alınabilmesi için yetkili vize merkezinde hazır bulunun.
  5. Adım: İsviçre vize merkezi Kahramanmaraş ofisimizdeki vize yetkili görevlilerimizden vize başvuru sonucunuzu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İsviçre Vizesi İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

İsviçre vize merkezi Kahramanmaraş ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvuru işlemlerine başlamadan önce web sitemizde yer alan İsviçre vizesi başvuru evrakları listesinde yer alan tüm belgelere erişim sağlayabilirsiniz. Ancak evraklarınızı hazırlarken kişisel durumunuzu da göz önünde bulundurun. Çünkü İsviçre vizesi başvuru evrakları, başvuru yapacak olan kişinin, mesleki ve kişisel durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Evrakları hazırlarken sıkıntı yaşamamak adına, vize merkezimizle iletişime geçip, kişisel ve mesleki durumunuza uyacak şekilde başvuru evraklarını talep edin.

İsviçre vize başvurunuzun İsviçre yetkili makamlarınca kabul edilebilmesi için, vize başvurusu öncesinde istenen tüm evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması ve İsviçre Schengen vize başvuru şartlarının tam bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, büyük bir titizlikle vize başvuru evraklarınızı hazırlayın.

İsviçre Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye