İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa

İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa Vize Merkezi

İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa ili ve çevre illerinden de İsrail seyahati nedeni ile başvuruda bulunacak olan kişilere gereken tüm desteği profesyonel bir kadrosu ile sağlamaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireyler, ilgili ülkenin konsolosluğuna şahsen gitmelerine gerek kalmadan direkt olarak başvurularını vize başvuru merkezine yapabilmektedirler.

İsrail Vize İşlemleri

İsrail Vize Müracaatı – Şanlıurfa

İsrail’ yapılacak olan seyahatlerin vize başvurularının eksiksiz ve talep edilenlere göre olması durumunda 7 ila 10 iş günü içerisinde yetkili konsolosluk makamı tarafından bir sonuca bağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra başvuruda bulunacak olan kişi, vize başvuru merkezine ilgili dosya ile giderek tüm işlemleri ve talep edilen her bir koşulu yerine getirmesi gerekmektedir.

Eksik ya da hatalı bir şekilde yapılacak olan vize başvurularının sonuçları ya uzamaktadır ya da direkt olarak İsrail Konsolosluğu tarafından ret kararına bağlanmaktadır.

İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa
İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa

Yukarıda belirtilen olumsuz durumları yaşamamak adına başvuruda bulunacak olan şahıs, müracaat işlemleri süresince dikkatli olacak bir biçimde davranması gerekmektedir. Tüm bu belirtilenlerin yanında, konsolosluk inisiyatifi içerisinde yetkili kişi eğer eksik evrak ile başvuruda bulunmuş ise ek belge talebinde de bulunabilmektedir. Ancak eksik belge nedeni ile vize başvurusunu direkt olarak reddedebilme hakkına da sahiptir.

İsrail Güncel Vize Ücretleri 2020

İsrail vize ücreti, vize başvuru sahibine vize başvuru merkezinin temsilcileri tarafından gönderilecek olan e-mail bilgilerinin içerisinde güncel olacak şekilde yer almaktadır.

Bir diğer husus ise başvuru sahibinin İsrail içerisinde konaklama süresine ve İsrail’e yapacak olduğu seyahatin asıl nedenine göre ücretler belirlenmektedir.

İsrail Vize Davetiyesi Nedir ve Nasıl Alınır?

İsrail’den başvuruda bulunacak olan kişiye gönderilecek olan davetiye şirket veya kişiden e-mail veyahut faks yolu ile de alınabilmektedir. Bu davetiye belgesinin fotokopileri İsrail vize başvurusunda kullanılabilmektedir ancak İsrail Konsolosluğu direkt olarak orijinal davetiye belgesini de görmek isteyebilir.

Başvuruda bulunacak olan şahıs, planlamış olduğu İsrail seyahati tarihinden en az 15 gün öncesinden gerekli olan tüm işlemlere başlaması yetkili vize merkezi görevlileri tarafından tavsiye edilmektedir. Böylelikle başvuru sırasında olumsuz yaşanabilecek durumların önüne geçilmiş olunacaktır.

Israil Vize Ücreti Ne Kadar?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İsrail vize başvurusunda konsolosluk harcından muaftır. Hizmet bedeli, seyahat sağlık sigortası ve başvuru formu gibi ücretler bulunmaktadır.

Israil Türkiye Vize Var Mı?

Bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İsrail’e yapacakları seyahatlerde vizeye tabidir. Hizmet, diplomatik ya da hususi pasaport sahipleri 3 aya kadar olan seyahatlerinde vizeden muaftır.

Israil'e Vize Nasıl Alınır?

Başvuru evrakları hazırlanarak ve başvuru formu doldurularak konsolosluk aracılığı ile vize alınmaktadır.

İsrail Vize Merkezi, Şanlıurfa Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp



0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×