İsrail Vize Merkezi, Gaziantep - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, Gaziantep

İsrail Vize Merkezi, Gaziantep Vize Başvurusu

İsrail Vize Merkezi, Gaziantep ofisinin müracaatta bulunacak olan kişinin adına profesyonelce ve uzman kadrosu ile başvuruda bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişilerin direkt olarak ilgili ülkenin konsolosluğuna başvuruda bulunmalarına gerek kalmadan, vize başvuru merkezi içerisinde deneyimli ve uzman kadro sayesinde başvuru işlemlerini direkt olarak gerçekleştirebilmektedir.

İsrail Vize Başvuru Adımları – Gaziantep

İsrail vize işlemleri öncesinde, başvuruda bulunacak olan vatandaş direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi gerekmektedir.

İsrail Vize Merkezi, Gaziantep
İsrail Vize Merkezi, Gaziantep

1.    Adım

Başvuru sahibi vize başvuru merkezinin deneyimli uzman danışmanlarıyla iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Akabinde mesleki durumunu da anlatarak seyahat amacına en uygun olacak bir şekilde gerekli, güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.

2.    Adım

Başvuru sahibinin vize belge listesi talebinden daha sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri vize başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-mail adresine mesleki duruma göre gönderir.

3.    Adım

Bunun yanında seyahat amacına da uygun olacak bir şekilde güncel evrak listesinin gönderimi uzman danışmanlar aracılığı ile yapılmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri aynı anda ek bir bilgilendirme metnini de vize başvuru sahibi ile e-posta üzerinden paylaşmaktadır.

4.    Adım

Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel vize evrak listesini hazırlayarak ardından da başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin yoğunluk durumuna göre vize başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir. Fakat herhangi bir yoğunluğu bulunmuyor ise vize başvuru merkezine direkt gelerek başvuru evrak dosyasının tesliminde bulunabilmektedir.

5.    Adım

İsrail vizesi almak isteyen vize başvuru sahibi İsrail seyahat gayesine göre tercih ettiği vize ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkili ve uzman danışmanları ile irtibat haline geçerek öğrenebilmektedir. İsrail dış temsilcilikleri tarafından başvuru sahibinin talep ettiği İsrail vizesi onaylanır ve vizeli pasaportu da İsrail vize merkezine süratle gönderilmektedir. İsrail vize başvuru sahibi İsrail vizeli pasaportunu merkezden teslim almayı tercih edebilir, talep etmesi halinde vize başvuru merkezi görevlileri pasaportu kurye-kargo ile adresine teslim edebilir.

İsrail Vize Başvurusu Sonuçlanma Süresi – Gaziantep

İsrail’e seyahat amacı nedeniyle yapılan vize başvurularının, eksiksiz ve tam olması koşuluyla ortalama olarak 7 ve 10 mesai günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak bu belirtilen süre bir kesinlik taşımaz.

Israil Vize Ücreti Ne Kadar?

İsrail vize ücreti konusunda bilgi almak için konsolosluk web sitesine ulaşmak yeterlidir, güncel ücretler sitede yer almaktadır.

Israil Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İsrail vizesinin ne kadar sürede çıkacağı konusunda yapılan başvuru önemlidir. Evrakların eksiksiz olması halinde 5-10 iş günü arasında vize başvurusu sonuçlanır.

Israil Turist Vizesi Nasıl Alınır?

İsrail vizesi almak için başvuru formunun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması çok önemlidir aksi halde başvuru kabul edilmez.

İsrail Vize Merkezi, Gaziantep Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×