İsrail Vize Merkezi, İzmir - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, İzmir

İsrail Vize Merkezi, İzmir Vize Başvuru

İsrail Vize Merkezi, İzmir şubesinin müracaatta bulunacak olan vatandaşın adına profesyonelce ve uzman kadrosu ile müracaat işleminde bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişilerin direkt olarak ilgili ülkenin konsolosluğuna başvuruda bulunmalarına gerek kalmadan, vize başvuru merkezi içerisinde deneyimli ve uzman kadro sayesinde başvuru işlemlerini direkt olarak gerçekleştirebilmektedir.

İsrail Vize İşlemleri

İsrail Vize Başvuru Adımları

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan şahıs direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi talep edilmektedir.

 

İsrail Vize Merkezi, İzmir
İsrail Vize Merkezi, İzmir

1.    Adım

İsrail vize başvuru sahibi vize başvuru merkezi ile iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Daha sonra mesleki durumunu da belirterek seyahat amacına en uygun olacak bir şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.

2.    Adım

İsrail vize başvuru sahibinin güncel vize evrak listesi talebinden daha sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-mail adresine gerekli listeyi mesleki durumuna göre iletmektedir.

3.    Adım

Bununla birlikte seyahat amacına da uygun olacak bir biçimde güncel evrak listesinin gönderimini yapmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri ek bir bilgilendirme metnini de vize başvuru sahibi ile e-posta üzerinden paylaşmaktadır.

4.    Adım

Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel İsrail vize evrak listesindeki belgeleri hazırlayarak ardında başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Evrakları dosya haline getirirken oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde davranması gerekmektedir.

Başvuru sahibinin yoğun olması durumunda başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir. Vize başvuru sahibinin herhangi bir yoğunluğu bulunmuyor ise vize başvuru merkezine direkt gelerek vize başvuru evrak dosyasının tesliminde bulunabilmektedir.

5.    Adım

Başvuru sahibi müracaat yapmış olduğu vizeyle ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkilileriyle irtibat haline geçerek öğrenebilmektedir. Konsolosluk tarafından başvuru sahibinin İsrail vizesi onaylanır ve pasaportu da merkeze geri gönderilmektedir. Başvuru sahibi bu durumda pasaportunu merkezden teslim alabilir ya da iletişim adresine kurye ve kargo ile teslimatını isteyebilir.

İsrail Vize Başvurusu Sonuçlanma Süresi – İzmir Vize Başvuru Merkezi

İsrail’e seyahat nedeniyle yapılacak olan vize müracaatlarının, eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılması koşulu ile ortalama olarak 7 ve 10 gün içerisinde yetkili makam tarafından karara bağlanmaktadır, ancak bu belirtilen süre kesinlik taşımamaktadır.

Israil Turist Vizesi Nasıl Alınır?

İsrail turist vizesi başvurusu online ya da şahsen konsolosluğa yapılan başvuru ile alınır. Aracı firmaların evrakları hazırlayarak konsolosluk ya da büyükelçiliğe ulaştırma zorunluluğu vardır.

Kudüs İçin Vize Gerekiyor Mu?

Kudüs’e gidebilmek için İsrail vizesi almak gerekmektedir ancak hususi, hizmet ya da diplomatik pasaporta sahip olanlar vize olmadan İsrail’e ardından Kudüs’e gidebilir.

Israilden Türkiyeye Vize Var Mı?

Türkiye’ye seyahat gerçekleştirmek isteyen İsrail vatandaşlarından resmi ve umuma mahsus pasaport sahipleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

İsrail Vize Merkezi, İzmir Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×