İsrail Vize Merkezi, Mersin - Vize Başvurusu- Schengen Vize
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, Mersin

İsrail Vize Merkezi, Mersin Vize Başvurusu

İsrail Vize Merkezi, Mersin ili ve çevre illerinden de İsrail seyahati nedeni ile başvuruda bulunacak olan kişilere gereken tüm desteği profesyonel bir kadrosu ile sağlamaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireyler, ilgili ülkenin konsolosluğuna şahsen gitmelerine gerek kalmadan direkt olarak başvurularını vize başvuru merkezine yapabilmektedirler.

İsrail Vizesi İçin Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Başvuru Adımları – Mersin Vize Merkezi

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan şahıs direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi gerekmektedir.

Israil Türkiye Vize Var Mı?

İsrail Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden ülkedir. Ancak siyah yeşil ve gri pasaporta sahip olan vatandaşların ülkeye kısa süreli seyahatlerinde vize uygulaması yoktur.

Israil'e Vize Nasıl Alınır?

İsrail vize başvurusu online yapılmaktadır. Gerekli olan evrakları konsolosluğa teslim etmek zorunludur.

Israil Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İsrail vize başvurusu ortalama 5 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır ancak başvuruların seyahatten en az 15 gün önce yapılması tavsiye edilmektedir.

İsrail Vize Merkezi, Mersin
İsrail Vize Merkezi, Mersin

1.    Adım

Başvuru sahibi vize başvuru merkezinin deneyimli uzmanları ile iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Daha sonra mesleki durumunu anlatarak seyahat amacına en uygun olacak bir şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.

2.    Adım

Başvuru sahibinin güncel vize evrak listesi talebinden sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-posta adresine mesleki durumuna göre gönderilmektedir.

3.    Adım

Bunun yanında seyahat amacına da uygun olacak bir şekilde güncel evrak listesinin gönderimini yapmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri aynı zamanda ek bir bilgilendirme metnini de İsrail vize başvuru sahibi ile e-mail üzerinden paylaşmaktadır.

4.    Adım

Başvuru sahibi, gerekli olan bütün güncel evrak listesini hazırlayarak başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin yoğunluğuna göre başvuru dosyası kargo ve kurye ile vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir. Başvuru sahibi herhangi bir yoğunluğu bulunmuyor ise vize başvuru merkezine gelerek başvuru evrak dosyası teslim edebilmektedir.

5.    Adım

Başvuru sahibi talep ettiği vize ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkilileri ile irtibat haline geçerek öğrenebilmektedir. Konsolosluk tarafından başvuru sahibinin vizesi onaylanır ve vizeli pasaportu da merkeze geri gönderilmektedir. Başvuru sahibinin pasaportunu merkezden teslim alması gerekmektedir, kargo ve kurye ile adrese teslimat da söz konusudur.

İsrail Vize Davetiyesi

İsrail ülkesinden başvuruda bulunacak olan vize başvuru sahibine gönderilecek olan davetiye şirket ya da kişiden e-mail veya faks yolu ile alınabilmektedir. Bu davetiye evrakının fotokopileri İsrail vize başvurusunda esnasında kullanılabilmektedir fakat İsrail Konsolosluğu direkt olarak orijinal davetiye belgesini de görmek isteyebilir.

Başvuruda bulunacak kişi, planlamış olduğu seyahat tarihinden en az 15 gün öncesinden gerekli olan tüm İsrail vize işlemlerine başlaması yetkili vize merkezi görevlileri tarafından tavsiye edilmektedir. Böylece başvuru sırasında olumsuz yaşanabilecek hallerin önüne geçilmiş olunacaktır.

İsrail Vize Merkezi, Mersin Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×