İsrail Vize Merkezi, Ankara - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, Ankara

İsrail Vize Merkezi, Ankara Vize Merkezi

İsrail Vize Merkezi, Ankara ofisinin müracaatta bulunacak olan kişinin adına profesyonelce ve uzman kadrosu ile başvuruda bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişilerin direkt olarak ilgili ülkenin konsolosluğuna başvuruda bulunmalarına gerek kalmadan, vize başvuru merkezi içerisinde deneyimli ve uzman kadro sayesinde başvuru işlemlerini direkt olarak gerçekleştirebilmektedir.

İsrail Vize Başvurusu

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan vatandaş direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi gerekmektedir.
İsrail Vize Merkezi, Ankara
İsrail Vize Merkezi, Ankara
  1. Başvuru sahibi İsrail vize başvuru merkezinin deneyimli uzman çağrı merkezi ile iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Daha sonra mesleki durumunu da anlatarak İsrail seyahat amacına en uygun olacak bir şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.
  2. Başvuru sahibinin güncel evrak listesi talebinden daha sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-mail adresine mesleki durumuna ve bunun yanı sıra seyahat amacına da uygun olacak bir şekilde güncel evrak listesinin gönderimini yapmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri aynı zamanda ek bir bilgilendirme metnini de vize başvuru sahibi ile e-mail üzerinden paylaşmaktadır.
  3. Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel evrak listesini hazırlayarak ardında da başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin yoğunluk durumuna göre başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir. Ancak herhangi bir yoğunluğu bulunmuyor ise vize başvuru merkezine direkt gelerek başvuru evrak dosyasının tesliminde bulunabilmektedir.
  4. İsrail’e seyahat yapmak isteyen kişiler vize başvuru dosyası İsrail dış temsilcilikleri tarafından işleme alındıktan sonra talep ettikleri İsrail vizeleri ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin alanında uzman ve yetkin vize danışmanları ile irtibat haline geçerek öğrenebilmektedir. Konsolosluk tarafından vize başvuru dosyaları detaylı bir biçimde incelendikten sonra başvuru sahibinin vizesi onaylanır ve pasaportu da vize merkezine hızlıca geri gönderilmektedir. İsrail vize başvuru sahibi İsrail vizeli pasaportunu vize merkezine bizzat gelerek teslim alabilir, arzu ettiği takdirde vize merkezi yetkili görevlileri İsrail vize pasaportunu adresine kurye ya da kargo seçeneklerinden biriyle gönderebilir.

İsrail Vize Başvurusu Sonuçlanma Süresi

İsrail’e seyahat amacı nedeni ile yapılan vize başvurularının, eksiksiz ve tam olması koşulu ile ortalama olarak 7 ve 10 takvim günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak bu belirtilen süre bir kesinlik taşımamaktadır.

Kudüs İçin Vize Gerekiyor Mu?

Kudüs’e gitmek isteyen vatandaşlar İsrail vizesine başvuru yapmalıdır. Yeşil pasaporta sahip olanlar vizeden muaf tutulmaktadır.

Israilden Türkiyeye Vize Var Mı?

İsrail’den Türkiye’ye yapılacak seyahatlerde resmi ve umuma mahsus İsrail vatandaşları vizeden muaftır. Ülkede her 6 ayda 90 günü geçmemek şartı ile vizesiz giriş söz konusudur.

Israil İçin Vize Gerekiyor Mu?

İsrail Devleti iki ülke arasındaki anlaşmaya rağmen Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir.

İsrail Vize Merkezi, Ankara Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×