İsrail Vize Merkezi, Ankara

İsrail Vize Merkezi, Ankara ofisinin müracaatta bulunacak olan kişinin adına profesyonelce ve uzman kadrosu ile başvuruda bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişilerin direkt olarak ilgili ülkenin konsolosluğuna başvuruda bulunmalarına gerek kalmadan, vize başvuru merkezi içerisinde deneyimli ve uzman kadro sayesinde başvuru işlemlerini direkt olarak gerçekleştirebilmektedir.

İsrail Vize Başvurusu

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan vatandaş direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi gerekmektedir.

  1. Başvuru sahibi vize başvuru merkezinin deneyimli uzman çağrı merkezi ile iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Daha sonra mesleki durumunu da anlatarak seyahat amacına en uygun olacak bir şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.
  2. Başvuru sahibinin güncel evrak listesi talebinden daha sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-mail adresine mesleki durumuna ve bunun yanı sıra seyahat amacına da uygun olacak bir şekilde güncel evrak listesinin gönderimini yapmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri aynı zamanda ek bir bilgilendirme metnini de vize başvuru sahibi ile e-mail üzerinden paylaşmaktadır.
  3. Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel evrak listesini hazırlayarak ardında da başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin yoğunluk durumuna göre başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir. Ancak herhangi bir yoğunluğu bulunmuyor ise vize başvuru merkezine direkt gelerek başvuru evrak dosyasının tesliminde bulunabilmektedir.
  4. Başvuru sahibi yapmış olduğu vize ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkilileri ile irtibat haline geçerek öğrenebilmektedir. Konsolosluk tarafından başvuru sahibinin vizesi onaylanır ve pasaportu da merkeze geri gönderilmektedir. Başvuru sahibi bu durumda pasaportunu merkezden teslim alması gerekmektedir.

İsrail Vize Başvurusu Sonuçlanma Süresi

İsrail’e seyahat amacı nedeni ile yapılan vize başvurularının, eksiksiz ve tam olması koşulu ile ortalama olarak 7 ve 10 takvim günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak bu belirtilen süre bir kesinlik taşımamaktadır.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye