İsrail Vize Merkezi, İstanbul - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, İstanbul

İsrail Vize Merkezi, İstanbul Vize Başvuru

İsrail Vize Merkezi, İstanbul merkezi başvuruda bulunacak olan kişinin adına profesyonelce ve uzman kadrosu ile başvuruda bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak olan kişilerin direkt olarak ilgili ülkenin konsolosluğuna başvuruda bulunmalarına gerek kalmadan, vize başvuru merkezi içerisinde deneyimli ve uzman kadro sayesinde başvuru işlemlerini direkt olarak gerçekleştirebilmektedir.

İsrail Vize Başvurusu

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan vatandaş direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu izah etmesi gerekmektedir.
İsrail Vize Merkezi, İstanbul
İsrail Vize Merkezi, İstanbul
  1. İsrail vizesi başvuru sahibi vize merkezinin deneyimli personellerden oluşan uzman çağrı merkezi ile iletişim haline geçmesi gerekir. Ardından vize başvuru sahibi mesleki durumunu anlatarak İsrail seyahat amacına en uygun şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmelidir.
  2. Başvuru sahibinin güncel vize evrak listesi talebinden sonra vize başvuru merkezinin uzmanları vize başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-mail adresine mesleki durumuna ve bunun yanında seyahat amacına da uygun olacak bir şekilde güncel vize evrak listesinin gönderimini yapmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman kişileri aynı zamanda ek bir bilgilendirme metnini de vize başvuru sahibi ile e-mail üzerinden paylaşmaktadır.
  3. Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel İsrail vize evrak listesini hazırlayarak ardında da başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekir. Başvuru sahibinin yoğunluk durumuna göre İsrail vize başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir. Ancak vize başvuru sahibinin herhangi bir yoğunluğu bulunmuyorsa vize başvuru merkezine direkt gelerek başvuru evrak dosyasının tesliminde bulunabilmektedir.
  4. Vize başvuru sahibi seyahat amacına göre talep ettiği İsrail vizesi ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkilileri ile iletişim haline geçerek öğrenebilmektedir. İsrail dış temsilciliği-konsolosluk ya da büyükelçilik- tarafından başvuru sahibinin vizesi onaylanır ve pasaportu da İsrail vize merkezine geri gönderilmektedir. Başvuru sahibi bu durumda pasaportunu merkezden teslim alır veya vizeli pasaportunun adresine kargo-kurye aracılığı ile gönderilmesini talep edebilir.

İsrail Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İsrail’e seyahat amacı nedeni ile yapılan vize başvurularının, eksiksiz ve tam olması koşulu ile ortalama olarak 7 ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak bu belirtilen süre bir kesinlik taşımamaktadır.

Israil Vize Ücreti Ne Kadar?

İsrail vize ücreti her yıl konsolosluk tarafından güncellenir. Harç bedeli seyahat amacı ve konaklama süresi gibi çeşitli nedenlere göre değişmektedir.

Israil İçin Vize Gerekiyor Mu?

İsrail ve Türkiye arasındaki vize anlaşmasına göre bordo pasaport sahipleri vizeye tabidir. Gri, siyah ve yeşil pasaport sahipleri için vize muafiyeti 90 gündür.

Israil Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İsrail vize başvurusunun sonuçlanması için geçerli süre 5 ya da 10 gündür ancak yoğunluk gibi durumlara karşı seyahatten en az 15 gün önce başvuru yapılmalıdır.

İsrail Vize Merkezi, İstanbul Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×