İsrail Vize Merkezi, Hatay - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, Hatay

İsrail Vize Merkezi, Hatay Vize Başvurusu

İsrail Vize Merkezi, Hatay ili ve çevre illerinden de İsrail seyahati nedeni ile başvuruda bulunacak olan kişilere gereken tüm desteği profesyonel bir kadrosu ile sağlamaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireyler, ilgili ülkenin konsolosluğuna şahsen gitmelerine gerek kalmadan direkt olarak başvurularını vize başvuru merkezine yapabilmektedirler.

İsrail Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İsrail’ yapılacak olan seyahatlerin vize başvurularının eksiksiz ve talep edilenlere göre olması sonucunda 7 ila 10 iş günü içerisinde yetkili konsolosluk makamı tarafından bir sonuca bağlanmaktadır. Ancak başvuruda bulunacak olan kişi, vize başvuru merkezine ilgili dosya ile giderek tüm işlemleri ve talep edilen her bir koşulu yerine getirmesi gerekmektedir.

Eksik ya da hatalı bir şekilde yapılacak olan vize başvurularının sonuçları ya uzamaktadır ya da direkt olarak İsrail Konsolosluğu tarafından ret kararına bağlanmaktadır.
İsrail Vize Merkezi, Hatay
İsrail Vize Merkezi, Hatay

Yukarıda belirtilen bu gibi olumsuz durumları yaşamamak adına başvuruda bulunacak olan kişi, müracaat işlemleri süresince dikkatli olacak bir şekilde davranması gerekmektedir. Tüm bu belirtilenlerin yanı sıra, konsolosluk inisiyatifi içerisinde kişi eğer eksik evrak ile başvuruda bulunmuş ise ek evrak talebinde de bulunabilmektedir. Ancak eksik evrak nedeni ile vize başvuruyu direkt olarak reddedebilme hakkına da sahiptir.

İsrail Vize Ücreti Ne Kadar?

İsrail vize ücreti, başvuru sahibine vize başvuru merkezinin temsilcileri tarafından gönderilecek olan e-mail bilgilerinin içerisinde güncel olacak bir şekilde yer almaktadır.

Bir diğer unsur ise başvuru sahibinin İsrail içerisinde konaklama süresine ve İsrail’e yapacak olduğu seyahatin asıl nedenine göre ücretler belirlenmektedir.

İsrail Vize Davetiyesi

İsrail ülkesinden başvuruda bulunacak olan kişiye gönderilecek olan davetiye şirket ya da kişiden e-mail veyahut faks yolu ile de alınabilmektedir. Bu davetiye evraklarının fotokopileri İsrail vize başvurusunda kullanılabilmektedir ancak İsrail Konsolosluğu direkt olarak orijinal davetiye belgesini de görmek isteyebilir.

Başvuruda bulunacak olan kişi, planlamış olduğu seyahat tarihinden en az 15 gün öncesinden gerekli olan tüm işlemlere başlaması yetkili vize merkezi görevlileri tarafından tavsiye edilmektedir. Böylece başvuru sırasında olumsuz yaşanabilecek durumların önüne geçilmiş olunacaktır.

Israil Türkiye Vize Var Mı?

İsrail vatandaşları Türkiye’ye giriş yaparken vizeye tabi tutulmaktadır. Ancak resmi ya da umuma mahsus pasaportu bulunanlar 90 gün muaftır.

İsrail Vize Ücreti Ne Kadar?

İsrail vize ücreti güncel bilgisine konsolosluk ya da büyükelçilik resmi internet sitesinden ulaşmak söz konusudur.

Israil Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İsrail vize başvurusunun şahsen yapılması zorunlu değildir. Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş vize hizmeti veren firmalar aracılığı ile yapılan başvurular geçerlidir.

İsrail Vize Merkezi, Hatay Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×