İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır - Schengen Vize
İsrail Vizesi İşlemleri

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır ili ve çevre illerinden de İsrail seyahati nedeni ile başvuruda bulunacak olan kişilere gereken tüm desteği profesyonel bir kadrosu ile sağlamaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireyler, ilgili ülkenin konsolosluğuna şahsen gitmelerine gerek kalmadan direkt olarak başvurularını vize başvuru merkezine yapabilmektedirler.

İsrail Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan kişi direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi gerekmektedir.

1.    Adım

Başvuru sahibi vize başvuru merkezinin deneyimli uzman çağrı merkezi ile iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Daha sonra mesleki durumunu da anlatarak seyahat amacına en uygun olacak bir şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.

2.    Adım

Başvuru sahibinin güncel evrak listesi talebinden daha sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri başvuru sahibinin güncel ve aktif olarak kullanmış olduğu e-mail adresine mesleki durumuna göre gönderilmektedir.

3.    Adım

Bunun yanı sıra seyahat amacına da uygun olacak bir şekilde güncel evrak listesinin gönderimini yapmaktadır. Vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri aynı zamanda ek bir bilgilendirme metnini de vize başvuru sahibi ile e-mail üzerinden paylaşmaktadır.

4.    Adım

Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel evrak listesini hazırlayarak ardında da başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin yoğunluk durumuna göre başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir.

5.    Adım

Başvuru sahibi yapmış olduğu vize ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkilileri ile irtibat haline geçerek öğrenebilmektedir. Konsolosluk tarafından başvuru sahibinin vizesi onaylanır ve pasaportu da merkeze geri gönderilmektedir. Başvuru sahibi bu durumda pasaportunu merkezden teslim alması gerekmektedir.

İsrail Vize Davetiyesi

İsrail ülkesinden başvuruda bulunacak olan kişiye gönderilecek olan davetiye şirket ya da kişiden e-mail veyahut faks yolu ile de temin edilebilmektedir. Bu davetiye evraklarının ise fotokopileri İsrail vize başvurusunda kullanılabilmektedir ancak İsrail Konsolosluğu direkt olarak orijinal davetiye belgesini de görmek isteyebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×