İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır - Schengenvize.net
İsrail Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır Vize Merkezi

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır ili ve çevre illerinden de İsrail seyahati nedeni ile başvuruda bulunacak olan kişilere gereken tüm desteği profesyonel bir kadrosu ile sağlamaktadır. Başvuruda bulunacak olan bireyler, ilgili ülkenin konsolosluğuna şahsen gitmelerine gerek kalmadan direkt olarak başvurularını vize başvuru merkezine yapabilmektedirler.

İsrail Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İsrail vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuruda bulunacak olan kişi direkt olarak vize başvuru merkezinin çağrı departmanı ile iletişime geçerek seyahat durumunu beyan etmesi gerekmektedir.

 

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır
İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır

1.    Adım

Başvuru sahibi vize başvuru merkezinin deneyimli uzman çağrı merkezi ile irtibat haline geçmesi gerekmektedir. Daha sonra mesleki durumunu da anlatarak seyahat amacına en uygun olacak şekilde gerekli olan güncel başvuru evrak listesini talep etmesi gerekmektedir.

2.    Adım

Başvuru sahibinin güncel evrak listesi isteğinden daha sonra vize başvuru merkezinin uzman temsilcileri başvuru sahibinin güncel, aktif olarak kullanmış olduğu e-posta adresine başvuru sahibinin mesleki durumuna göre gönderir.

3.    Adım

Bunun yanı sıra İsrail gezi amacına da uygun olacak bir şekilde güncel vize evrak listesinin gönderimi yapılmaktadır. İsrail vize merkezinin uzman temsilcileri aynı zamanda ek bir bilgilendirme metnini vize başvuru sahibi ile e-mail üzerinden paylaşmaktadır.

4.    Adım

Başvuru sahibi, gerekli olan tüm güncel evrak listesini hazırlayarak ardında da başvuru evrak dosyası haline getirmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin yoğunluk durumuna göre başvuru dosyası kargo ve kurye ile de vize başvuru merkezine teslim edilebilmektedir.

5.    Adım

Başvuru sahibi talep ettiği İsrail vize türü ile ilgili güncel gelişmeleri vize başvuru merkezinin yetkilileriyle irtibat haline geçerek öğrenebilmekte ve vize sürecini takip edebilmektedir. Konsolosluk vize departmanı tarafından vize başvuru sahibinin vizesi onaylanır ve pasaportu da merkeze geri gönderilmektedir. İsrail vize başvuru sahibi bu olumlu durumda pasaportunu merkezden teslim alması gerekmektedir. Başvuru sahibinin tercih etmesi koşulu ile vize onaylı geçerli pasaportlar kişinin adresine kargo veya kurye ile teslim de edilebilmektedir.

İsrail Vize Davetiyesi

İsrail ülkesinden başvuruda bulunacak olan kişiye gönderilecek olan davetiye şirket ya da kişiden e-mail veyahut faks yolu ile de temin edilebilmektedir. Bu davetiye evraklarının ise fotokopileri İsrail vize başvurusunda kullanılabilmektedir ancak İsrail Konsolosluğu direkt olarak orijinal davetiye belgesini de görmek isteyebilir.

Israil'e Vize Nasıl Alınır?

Başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulmasının yanı sıra evrakların tam olması vize başvurusu için aranan koşuldur. Vize başvurusu online ya da yetkilendirilen hizmet merkezleri aracılığı ile yapılır.

Israil Vize Ücreti Ne Kadar?

Vize ücretinin net olarak belirlenmesi çeşitli nedenlere bağlıdır. Ülkeye giriş nedeni ya da kalış süresi dikkate alınır.

Israil Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İsrail vizesinin çıkma süresi vize başvurusunun yapılış şekline bağlıdır. Her şey tam olarak yol alındığında ortalama süre 10 iş günüdür.

İsrail Vize Merkezi, Diyarbakır Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×