Dubai Vize Ücreti

Dubai Vize Ücreti

2020 yılında Dubai seyahati yapacak kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi Dubai vizesi ücretleri olmakta. Birleşik Arap Emirlikleri Dubai vize ücreti şu anda 125 USD olmaktadır. Ancak kısa süreli 48 saatlik ve 96 saatlik Tümay Bir de fiyatları ile birlikte 90 günlük uzun süreli Dubai vize fiyatları farklılık göstermektedir.

Dubai vizeleri arasında BAE vizesi de alınmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından başvuru sahibi olan kişiler ve çocukları için ayrı ayrı vize ücreti talep edilmektedir.

Birleşik Arap Emirliklerinde eyaletlerinde bulunan Suriye, Irak, Libya, Bangladeş ve Afrika bünyesinde bulunan vatandaşların vize ücretine ilave olarak göçmenlik ofisine de başvurarak ek teminat bedeli hakkında bilgi alması gereklidir.

Daha sonrasında 3 iş günü içerisinde e-posta adreslerine gönderilmiş olan elektronik vize sayesinde Birleşik Arap Emirlikleri eyaletlerinden dilediğinize girme imkanınız bulunacak. Ancak ticari amaçla yapılan seyahatlerde 14 günlük servis biz istenilen vizenin alınması gerekiyor. Bu vize Liman seyahati vizesi olarak geçmektedir. Gemi seyahati yapacak kişilerin alması yeterlidir.

Dubai vizesini pasaport ile başvuruya gelmeden bulunduğunuz ilin üzerinden 24 saat içinde temin edebilirsiniz. Vize alacağınız merkeze pasaport görüntünüz ile dekontu ilettiğiniz taktirde işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılacaktır. Bununla birlikte e vize ücretleri havale yada EFT yolu ile ödenen bilme imkanı sunulmaktadır.

2020 Dubai Vize Ücreti

Birleşik Arap Emirlikleri yetkili vize servis sağlayıcısı olan Dnata talep edilen vize ücretleri istenmektedir. Ancak anlaşılan vize danışma merkezlerine göre bu ücretlerin üzerine hizmet bedelleri de eklenmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye vatandaşlarına e-vize kolaylığı sunuyor. Dubai vize ücreti etkili olan etken ise ülkede kalış süresi ile birlikte seyahat sayısı olmaktadır.

Başlıca talep edilen Dubai vize ücretleri ise şu şekildedir;

• Dubai 30 gün tek girişli vize ücreti için 100 USD talep ediliyor.

• Dubai 30 gün çok girişli vize ücreti için 205 USD talep ediliyor.

• Dubai 90 gün tek girişli vize ücreti için 215 USD talep ediliyor.

• Dubai 90 gün çok girişli vize ücreti için 580 USD talep ediliyor.

• Dubai hoşgeldin karşılama servis ücret için 40 USD talep ediliyor.

• Dubai express vizesi ücreti için 20 USD talep ediliyor

• 48 saatlik Dubai transit vize ücreti için 30 USD talep ediliyor

• 96 saatlik Dubai vize ücreti için 59 USD talep ediliyor.

• Dubai çok girişli Cruise vize ücreti için 95 USD talep ediliyor

• Dubai 14 günlük servis vize ücreti için 95 USD talep ediliyor.

• Türkiye’de yaşayan fakat yabancı uyruklu kişiler için vize ücreti için 170 USD talep ediliyor.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye