İstanbul Dubai Vizesi İçin Başvuru - Schengen Vize
Dubai Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

İstanbul Dubai Vizesi

İstanbul Dubai Vize Başvurusu

İstanbul’ da Dubai Vizesi Merkezi

Dubai vizesine ihtiyacı olan kişiler seyahat etmek için İstanbul da hizmet veren vize merkezimizi ziyaret ederek başvuruda bulunabilir.

Dubai Para Birimi

İstanbul da hizmet veren Dubai vizesi merkezimiz aracılığı ile seyahat öncesinde vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vizesi için seyahat amacınıza göre vize başvurusunda bulunmalısınız. Aynı zamanda mesleki durumunuz vize başvurusunda önemli bir role sahiptir. Ülkeye hangi amaçla seyahat edeceğinizi netleştirdikten sonra vize türüne başvuru yapabilirsiniz.

Sitemiz de bulunan ‘’vize işlemleri’’ kısmını inceleyerek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda vize başvuru formunu ve vize işlem takip formu hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz. İstanbul da hizmet verdiğimiz vize merkezimiz de temsilcilerimiz sizlerden bazı durumlarda ek belge talebinde bulunma yetkisine sahiptir. Bu doğrultuda temsilcilerimizin isteyeceği ek belgeyi vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için sunmanız gerekmektedir.

Dubai Vizesi İşlemi Ne Kadar Sürer?

İstanbul Dubai Vizesi
İstanbul Dubai Vizesi

Dubai’ ye seyahat edecek kişilerin hangi nedenle seyahat edeceğine bağlı olarak vize türüne başvuru yapması gerekir. Gerekli belgeleri Dubai vize merkezimize sunan vize sahipleri 7-15 gün vize sürecini beklemelidir. Ancak vize sürecinin uzaması muhtemel bir durumdur.

Genellikle sunmuş olduğunuz belgeler de eksiklik ya da hataya rastlanması durumunda vize başvuru süreci uzamaktadır. Hatta bazı durumlarda vizenizin reddedilmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle sizden istenilen belgeleri eksiksiz ve tam sunmanız gerekmektedir.

Dubai’ ye Seyahat Amacınızı Netleştirin!

Dubai’ ya hangi amaçla ziyaret edeceğinizi netleştirerek gerekli belgeleri vize merkezimize sunmalısınız. Ayrıca Dubai konsolosluğuna seyahat amacınızı belirten bir dilekçe yazmanız gerekmektedir.

Eğer seyahatinize bağlı hangi vize türüne başvuru yapacağınız konusunda bilgi sahibi değilseniz İstanbul da hizmet veren vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Dubai Vize Türleri Nelerdir?

 • Dubai 96 saatlik transit vize,
 • Dubai Cruise vizesi,
 • Yabancılar için Dubai vizesi,
 • Dubai 30 gün tek girişli vize,
 • Dubai 90 gün tek girişli vize,
 • Dubai 2021 Expo,
 • Dubai turistik vize,
 • Dubai 30 gün çok girişli vize,
 • Dubai 90 gün çok girişli vize,
 • Ticari vize,
 • Transit vize,

Dubai İçin Vize Gerekiyor Mu?

Hizmet, diplomatik ve hususi pasaportu bulunan kişilerin vize almasına gerek bulunmuyor. Yalnızca umuma mahsus pasaportsa sahip olan kişiler vize almak zorundadır.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai 30 günlük tekli giriş vizesi 147 USD, çoklu giriş 393 USD’dir. 90 günlük tekli giriş 467 USD, çoklu giriş ise 716 USD olarak belirlenmiştir.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evraklarınızla beraber Dubai Konsolosluğu’ndan randevu alarak randevu gün ve tarihinizde evraklarınızı teslim etmelisiniz.

İstanbul Dubai Vizesi Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×