Gaziantep Dubai Vize İşlemleri - Schengenvize.net
Dubai Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Gaziantep Dubai Vize İşlemleri

Gaziantep Dubai Vize Başvuru İşlemi 2023

Gaziantep Dubai Fahri Konsolosluğu

Gaziantep Dubai Fahri konsolosluğu içerisinde sadece Dubai vatandaşlarının işlemleri yapılmaktadır. Vize verme yetkisi olmadığı için Dubai vize işlemleri, Gaziantep vize merkezimiz tarafından online yapılmaktadır. Dubai vize başvuru süresi boyunca, Gaziantep vize merkezi temsilcilerimiz sizlere Dubai vizesi hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Gaziantep Hollanda Vize İşlemleri

Gaziantep Dubai Konsolosluk İşlemleri

Gaziantep vize merkezi tarafından online olarak Dubai vize başvurusu yapılabilmektedir. Vize süreciniz devam ederken Konsolosluk sizden ekstra olarak belge talep edebilir. Bu tip durumlarda Gaziantep vize merkezine bildirmeniz vize işlemin olumlu sonuçlanması açısından oldukça faydalı olacaktır.

Gaziantep Dubai vizesi için Konsolosluğa gidilmesi gerekmemektedir. Tüm işlemler online olarak yürütülmekte ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılabilmektedir. Dubai vize başvurusunun onaylanması halinde ise e-vize verilmektedir.

Gaziantep Dubai Vizesi Hakkında

Gaziantep Dubai vizesi başvurusunun yapılmasının ardından vize işlemleri herhangi bir problem çıkmazsa ortalama 48 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre sonunda Gaziantep vize merkezi tarafından vize işleminizin olumlu ya da olumsuz sonuçlandığına dair bilgi verilmektedir.

Gaziantep Dubai Vize İşlemleri
Gaziantep Dubai Vize İşlemleri

Gaziantep Dubai vizesi için başvuru süresi içerisinde Dubai konsolosluğu tarafından aranabilirsiniz. Bu arama genellikle bilgilerin teyidi için yapılmakta olup gerekli olması halinde ek belgede ibraz edilmesi istenebilmektedir.

Böyle bir durumda Gaziantep vize merkezimize bilgi vermeniz Dubai vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından önemlidir.

Gaziantep Dubai Vize Çeşitleri

Gaziantep Dubai vizesi için Dubai’ ye gidiş amacına göre birden fazla vize türü bulunmaktadır.

 • Tek girişli kısa dönem vizesinde kişiler Dubai topraklarında en fazla 28 gün kalabilmektedir.
 • Çok Girişli Kısa Dönem vizesinde kişiler Dubai topraklarına 28 gün içerisinde birden fazla giriş yapabilmekte ve toplam 28 gün ülke de kalabilmektedir.
 • Tek girişli uzun dönem vizesinde kişiler Dubai topraklarında en fazla 90 gün kalabilmektedir.
 • Çok girişli uzun dönem vizesinde kişiler Dubai topraklarına 90 gün içerisinde birden fazla giriş yapılabilmekte ve toplam 90 gün ülkede kalabilmektedir.

Dubai vizeleri, Turistik amaçlı, ticari amaçlı ve ziyaret amaçlı olarak alınabilmektedir.

Gaziantep Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Gaziantep Dubai vizesi için gerekli evraklar başvuru tipine göre değişkenlik göstermektedir. Ticari, turistlik gibi başvurularda değişiklik gösteren bu evrakların detaylarını Gaziantep vize merkezine gelerek öğrenebilirsiniz. Gerekli evrakların hazırlanmasında Gaziantep vize merkezi sizlere uzman personeli ile yardımcı olacaktır.

Her vize başvurusunda gerekli olan asıl belgeler; geçerliliği ve süresi olan Pasaport, Kimlik fotokopisi, biyometrik ölçülerde fotoğraf, Gidiş- dönüş uçak bileti ve konaklama rezervasyon belgeleri, Davetiye ve vize ücretinin ödendiğine dair makbuzdur.

Dubai Vize Ücretleri

Tek Girişli Kısa Dönem Vize Ücreti: 100 Dolar

Çok Girişli Kısa Dönem Vize Ücreti: 205 Dolar

Tek Girişli Uzun Dönem Vize Ücreti: 215 Dolar

Çok Girişli Uzun Dönem Vize Ücreti: 580 Dolar

Dubai Vize ücretleri dönemsel olarak değişebildiği için en son güncel vize ücretleri için Gaziantep vize merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Dubai Gaziantep Vize Randevusu

Gaziantep Dubai vizesi için sadece online başvuru yapılabilmektedir. Gaziantep vize merkezimiz tarafından Dubai vize işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve kısa süre içerisinde sonuçlanmaktadır.  Dubai vizesi için vize randevusu alınmasına gerek bulunmamaktadır.

Gaziantep vize merkezimiz aracılığı ile Dubai vizesi online başvuru işlemlerinizi yapabilir ve kısa sürede Dubai e-vize alabilirsiniz.

Dubai Gaziantep Vize Başvurusunun Reddedilmesi

Dubai vize işlemlerinin sonuçlandırılması Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir sebepten ötürü vize başvurusunun reddedilmesi mümkün olabilmektedir. Bazı durumlarda ek belge ya da bilgi teyiti de istenebilmektedir. Tüm bu hususlar Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi’nin inisiyatifinde olduğu için Gaziantep vize merkezimizin olumsuz sonuca müdahale yetkisi bulunmamaktadır.  Gaziantep vize merkezi, Dubai vizesi işlemlerinin doğru ve en iyi şekilde sonuçlanması için hizmet sunmaktadır.

Gaziantep’ te Dubai Vizesi Merkezi

Dubai vizesine ihtiyacı olan kişiler Gaziantep’ te hizmet verdiğimiz vize merkezimize hem bizzat gelerek gem de online bir şekilde vize başvurusu yapması mümkündür.

Dubai vizesi Gaziantep’ te hizmet veren vize merkezimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde vize sahibi olabilirisiniz. Bunun yapmanız gereken tek şey ülkeye seyahat amacınız belirlemektir. Örneğin; ülkeye gezmek ve tatil yapmak için gitmeyi planlıyorsanız turistik vizesi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda seyahat amacınıza bağlı olarak diğer vize türlerinden birine başvuru yapmalısınız.

 • Dubai 30 gün çok girişli vize,
 • Dubai 90 gün çok girişli vize,
 • Dubai 30 gün tek girişli vize,
 • Dubai 90 gün tek girişli vize,
 • Dubai 96 saatlik transit vize,
 • Ticari vize,
 • Transit vize,
 • Dubai Cruise vizesi,
 • Yabancılar için Dubai vizesi,
 • Dubai 2021 Expo,
 • Dubai turistik vize,

Biyometrik Verileriniz Tekrar İstenebilir!

Dubai vizesi için biyometrik verileriniz yeniden istenebilir. Eğer daha önce bu bilgiyi vermişseniz muhtemelen parmak iziniz okunmadığı için kayıt altına alınmamıştır. Bu durumda ikamet ettiğiniz ülke de bulunan Dubai konsolosluğu sizinle iletişime geçerek yeniden biyometrik parmak izi verilerinizi vermenizi isteyebilir. Bunun için konsolosluğa giderek gerekli bilgiyi vermelisiniz.

Vize Başvuru Süreci Devam Ederken Konsolosluk Yetkilisi Sizi Arayabilir!

Eğer Dubai vizesi başvurunuz devam ederken konsolosluk tarafından aranırsanız Gaziantep’ te hizmet veren vize merkezimize konsolosluk tarafından arandığınızı belirten bir e-mail ya da telefon aracılığı ile bilgi vermelisiniz. Konsolosluk yetkilileri vize sahibinin bilgilerini teyit etmek için arayabilir. Bu normal bir durumdur. Ancak vize merkezimize bu bilgiyi sunmalısınız.

Dubai Vizesi İşlemi Ne Kadar Sürer?

Dubai vizesi işlem süresi 7-15 gün arasında değişmektedir. Bu süre öngörülen bir süredir. Aynı zamanda bu sürenin uzaması söz konusudur. Eğer sunmuş olduğunuz vize başvuru belgelerinizde yanlışlık ya da eksiklik bulunur ise vize başvuru süreci uzayabilir. Bu durumda planladığınız seyahat tarihinde ülkeye gidemeyebilirsiniz. Sizlere önerimiz seyahat tarihinizden 3 ay öncesinde Dubai vizesi için başvuru yapmanızdır.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vize başvurusu için Dubai Konsolosluğuna ya da Dubai büyükelçiliğine başvuru talebinde bulunulmalı. Ardından gerekli işlemler, istenilen doğrultuda hazırlanır.

Dubai İçin Vize Gerekli Mi?

Dubai için vize gereklidir. Her pasaport türüne sahip olan vatandaşların vize işlemleri yapılmalı.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai vize ücreti, 30 Euro’dur. Vize ücretlendirmeleri, her yıl güncellik gösterir.

Gaziantep Dubai Vize İşlemleri Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×