Dubai Vize İşlemleri Adana - Schengenvize.net
Dubai Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Dubai Vize İşlemleri Adana

Dubai Vize Başvuru İşlemi Adana

Dubai vizesi Adana, Akdeniz bölgesinde bulunan Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay gibi illere hizmet vermektedir. Bu bölgede ikamet eden vatandaşlarımız Dubai vizesi Adana merkezine giderek vize başvurusunda bulunabilir. Hatta Türkiye’de bulunan Dubai vatandaşları da gerekli işlemlerini bu vize merkezi üzerinden gerçekleştirebilir.

Dubai Vize Reddi Sebepleri

Dubai vize başvuruları online olarak yapılıyor. Ardından ise form değerlendirmeleri Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Bürosu kontrolü ile gerçekleşiyor. Adana vize merkezine yapılacak başvurular için gerekli bilgi ve ekipmanları merkezde bulunan temsilcilerden temin edebilir ve başvuru yapmak için gerekli planlı bir başvuru yapabilirsiniz. Dubai vizesi Adana merkezi temsilcileri bu süreçte en iyi desteği sunuyor.

Vize süreçleri 30 gün tek girişli olmakta, 90 gün tek girişli olmakta ve son olarak 90 gün çok girişli olmaktadır. Toplam olarak 3 vize türüne başvuru yapma hakkınız bulunuyor. Dubai vize başvuruları için merkezimiz bölge ayrımı yapmıyor. Bundan dolayı başvuru sahipleri bizleri istediği şehirden çağrı merkezimizi kullanarak arama hakkına sahip. Sizlerde Dubai vizesi Adana başvuruları için iletişime geçerek kısa sürede başvuru konusunda gerekli bilgiyi elde edebilirsiniz. Yapılan Dubai vize başvuru sonuçları ise 2 ya da 3 gün içinde sonuca ulaşıyor.

 Dubai Vizesi Adana Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Dubai Vize İşlemleri Adana
Dubai Vize İşlemleri Adana
Dubai için vize başvurusu elektronik ortam üzerinden alınmaktadır. Dubai’ye seyahat edecek kişiler telefon aracılığıyla bize ulaşabilir ve vize için hazırlanan belgeler evraklar e-posta yolu ile ulaştırılabilir.

Dubai vizesi Adana merkezine ulaşan pasaport ve diğer belgelerin ardından vize başvurusu gerçekleşiyor. Alacağınız Dubai vizesi ile vize sahipleri istedikleri an Birleşik Arap Emirlikleri’ne gidebilir. Aynı zamanda Dubai vizesine sahip olup reşit olmayan çocuklar mutlaka ebeveyn eşliğinde seyahat etmeleri gerekiyor.

Dubai vizesi kolayca nasıl alınır; >> schengenvize.net/dubai-vize bağlantısın’dan yeni yılda düzenlenen kesin kılavuza ulaşabilirsiniz.

Dubai Vizesi Adana Başvuru Formları Nelerdir?

Dubai vize başvurusu yapılırken seyahat edecek yolcuların parmak izi verme gibi hiçbir zorunluluğu yoktur. E-posta yolu ile evraklar yollanır ve başvuru işlemleri başlar. Ancak bu başvuru evraklarının renkli taratılması gerekiyor.

Dubai vizesi için temin edilmesi gereken evraklar ise şu şekilde; renkli taratılmış pasaportta bulunan resimli sayfası, nüfus cüzdanı, eğer vize başvurusu yabancı uyruklu ise ülkemizden alınan ikametgâh belgesinin taratılmış halinin e posta aracılığıyla iletilmesi gerekiyor. Teslim edilecek belgelerin hepsinin renkli ve okunaklı olması gerekiyor.

Adana’ da Dubai Vizesi Merkezi

Adana da hizmet veren Dubai vizesi merkezimiz aracılığı vize başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai vizesi hizmetini verdiğimiz Adana vize merkezimize gelerek vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda online başvuru hizmetini de sunmaktayız. Sitemizde bulunan vize işlemleri kısmını inceleyerek vize başvurusu için gerekeli belgeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca vize merkezimizi arayarak temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Uzman temsilcilerimiz sizlere vize için gerekli tüm bilgileri vermektedir.

Dubai Vizesi İşlem Süresi Nedir?

Dubai’ ye seyahat edecek kişiler vize başvurusu yapmalıdır. Bu doğrultuda vize işlem süresi 7-15 gün arasında sonuçlanmaktadır. Ancak bazı nedenlerden dolayı bu tarih uzayabilir. Örneğin; sunmuş olduğunuz belgelerde eksiklik veya hata nedeni ile Dubai vize süreniz uzayabilir. Ayrıca sunmanız gereken belgeleri doğru bir şekilde sunmazsanız vize başvurunuz reddedilebilir.

Dubai Vize Türleri Nelerdir?

Ülkeye seyahat amacınıza bağlı olarak bir vize türüne başvuru yapmalısınız. Örneğin; iş amaçlı ziyaret edecek kişiler ticari vizesine başvuru yapmalıdır. Dolayısı ile başvuru yapmanız gereken vize türleri aşağıda yer almaktadır.

 • Dubai 30 gün çok girişli vize,
 • Dubai 90 gün çok girişli vize,
 • Dubai 96 saatlik transit vize,
 • Dubai Cruise vizesi,
 • Yabancılar için Dubai vizesi,
 • Ticari vize,
 • Transit vize,
 • Dubai 30 gün tek girişli vize,
 • Dubai 90 gün tek girişli vize,
 • Dubai 2021 Expo,
 • Dubai turistik vize,

Dubai Vizesi Başvurunuz Reddedilirse

Dubai vizesi başvurunuzun reddedilmesi muhtemel bir durumdur. Genellikle vize başvurusu için sunduğunuz belgelerde eksiklik ya da hata var ise başvurunuz reddedilebilir. Bu sebeple konsolosluk size bir mektup göndererek işaretli olan maddeler de neden vizenizin reddedildiğine dair açıklamalar yer alacaktır.

Vize Başvuru Süreci Devam Ederken Konsolosluk Arayabilir!

Dubai vizesi için başvuru süreci devam ederken konsolosluk sizi arayabilir. Sunmuş olduğunuz ilgileri teyit etmek için arayan yetkiliye tüm bilgileri eksiksizce söylemelisiniz. Aynı zamanda Adana da hizmet aldığınız vize merkezimizi de konsolosluk ile yaptığınız görüşmeden haberdar etmelisiniz. Bunun için arayabilir veya e-posta göndererek bilgilendirme yapabilirsiniz.

Dubai güncel vize formunu ücretsiz indirmek için >> schengenvize.net/dubai-vize-formu sayfasını ziyaret ediniz.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vize başvuru işlemleri için Arap Emirlikleri Konsolosluğu üzerinden başvuru düzenlemeleri yapılmalıdır. Başvurusu sırasında, vize harç bedelinin de ödenmesi şartına dikkat edilmelidir.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

30 günlük çok girişli ücret 393 USD ve, Tek girişli ücretler ise 467 USD olarak konsolosluğa ödenmelidir. 90 günlük ücretler 716 USD olarak düzenlenmiştir.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar 2021?

Dubai vize ücretleri 393 USD ile 716 USD arasında farklılık göstermektedir.

Dubai Vize İşlemleri Adana Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×