Dubai Vizesi Adana

Dubai Vizesi Adana

Dubai vizesi Adana, Akdeniz bölgesinde bulunan Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay gibi illere hizmet vermektedir. Bu bölgede ikamet eden vatandaşlarımız Dubai vizesi Adana merkezine giderek vize başvurusunda bulunabilir. Hatta Türkiye’de bulunan Dubai vatandaşları da gerekli işlemlerini bu vize merkezi üzerinden gerçekleştirebilir.

Dubai vize başvuruları online olarak yapılıyor. Ardından ise form değerlendirmeleri Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Bürosu kontrolü ile gerçekleşiyor. Adana vize merkezine yapılacak başvurular için gerekli bilgi ve ekipmanları merkezde bulunan temsilcilerden temin edebilir ve başvuru yapmak için gerekli planlı bir başvuru yapabilirsiniz. Dubai vizesi Adana merkezi temsilcileri bu süreçte en iyi desteği sunuyor.

Vize süreçleri 30 gün tek girişli olmakta, 90 gün tek girişli olmakta ve son olarak 90 gün çok girişli olmaktadır. Toplam olarak 3 vize türüne başvuru yapma hakkınız bulunuyor. Dubai vize başvuruları için merkezimiz bölge ayrımı yapmıyor. Bundan dolayı başvuru sahipleri bizleri istediği şehirden çağrı merkezimizi kullanarak arama hakkına sahip. Sizlerde Dubai vizesi Adana başvuruları için iletişime geçerek kısa sürede başvuru konusunda gerekli bilgiyi elde edebilirsiniz. Yapılan Dubai vize başvuru sonuçları ise 2 ya da 3 gün içinde sonuca ulaşıyor.

 Dubai Vizesi Adana Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Dubai için vize başvurusu elektronik ortam üzerinden alınmaktadır. Dubai’ye seyahat edecek kişiler telefon aracılığıyla bize ulaşabilir ve vize için hazırlanan belgeler evraklar e-posta yolu ile ulaştırılabilir. Dubai vizesi Adana merkezine ulaşan pasaport ve diğer belgelerin ardından vize başvurusu gerçekleşiyor. Alacağınız Dubai vizesi ile vize sahipleri istedikleri an Birleşik Arap Emirlikleri’ne gidebilir. Aynı zamanda Dubai vizesine sahip olup reşit olmayan çocuklar mutlaka ebeveyn eşliğinde seyahat etmeleri gerekiyor.

Dubai Vizesi Adana Başvuru Formları Nelerdir?

Dubai vize başvurusu yapılırken seyahat edecek yolcuların parmak izi verme gibi hiçbir zorunluluğu yoktur. E-posta yolu ile evraklar yollanır ve başvuru işlemleri başlar. Ancak bu başvuru evraklarının renkli taratılması gerekiyor.

Dubai vizesi için temin edilmesi gereken evraklar ise şu şekilde; renkli taratılmış pasaportta bulunan resimli sayfası, nüfus cüzdanı, eğer vize başvurusu yabancı uyruklu ise ülkemizden alınan ikametgâh belgesinin taratılmış halinin e posta aracılığıyla iletilmesi gerekiyor. Teslim edilecek belgelerin hepsinin renkli ve okunaklı olması gerekiyor.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye