Bulgaristan Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Bulgaristan Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Bulgaristan Vize Merkezi, Diyarbakır

Diyarbakır üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz Bulgaristan seyahatiniz için gerekli olan vize sürecinin daha rahat bir şekilde gerçekleşmesi için açmış olduğumuz vize ofisimizin vize süreçleriyle alakalı olarak oluşturmuş olduğu sayfamıza hoş geldiniz. Sayfanın ilerleyen bölümlerinde Bulgaristan vizesiyle alakalı olarak gerekli olan tüm vize süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bulgaristan vize başvuru merkezi olarak hizmet veren Diyarbakır şubemizden, Kayapınar, Bağlar, Ergani, Yenişehir, Sur, Bismil, Çınar, Silvan, Dicle, Çermik, Hani, Kulp, Eğil, Lice, Kocaköy, Hazro ve Çüngüş ilçeleri vize başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaristan Komşusu Türk Vatandaşlarına Vize Muafiyeti Uyguluyor mu?

Bulgaristan ile Türkiye sınır komşusu olmasının yanı sıra, vatandaşları tarafından yapılmak istenen yurt dışı seyahatleri içinde, ilk olarak akıllara gelen ülkelerdendir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Bulgaristan seyahatleri öncesinde bu ülkenin uygulamakta olduğu vize politikasına tabidirler. Ancak Türk vatandaşlarının sahip oldukları pasaportun türüne göre de, Bulgaristan vize politikasından muaf olabilirler. Diyarbakır’da yer alan vize merkezimizi arayarak, pasaport türünüzü ve Bulgaristan sınırları içerisinde konaklamak istediğiniz süreyi iletebilirsiniz.

Bulgaristan vize başvuru merkezi Diyarbakır yetkililerimiz, sizler için gerekli olan tüm bilgilendirmeleri yapacaklardır. İletmiş olduğunuz bilgilere göre de, Bulgaristan vizesinden muaflık veya tabilik durumlarınızı da sizlere iletecektir. Eğer ki Bulgaristan vizesine ihtiyaç duyuyorsanız, o zaman Diyarbakır Bulgaristan vize başvuru merkezimiz aracılığıyla gerekli olan vize sürecini içiniz rahat bir şekilde yürütebilirsiniz. Aynı zamanda hızlı bir şekilde Bulgaristan vizenizi de alabilirsiniz.

Bulgaristan Vize Politikası İçerisinde Yer Alan Vize Türleri Nelerdir?

Bulgaristan vize başvuru merkezi Diyarbakır ofisimiz aracılığıyla yapacağınız vize başvurularından önce ilk olarak, Bulgaristan seyahatinizi hangi amaç üzerine yapacağınızı belirlemelisiniz. Bulgaristan Devletinin vermiş olduğu vize türleri, vize almak isteyen kişilerin seyahat amaçlarına göre belirlenmektedir. Vize türünün seçim işlemi, vize başvuruları aşamasındaki en önemli konudur.

Bulgaristan Devleti tarafından verilen vize türleri ise; turist, ticari, aile-arkadaş ziyareti, transit geçiş, şoför, Bulgaristan vatandaşı olan kişi için eş ziyareti ve resmi ziyaret vizeleridir. Bu 7 farklı vize türü için gereken tüm gerekliliklere, ister web sitemiz aracılığıyla, isterseniz de iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak erişebilirsiniz.

Bulgaristan Vize Merkezi Diyarbakır

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Bulgaristan vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Bulgaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye