Belçika Vizesi: Bursa Vize Başvurusu - Schengenvize.net
Belçika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Belçika Vizesi: Bursa Vize Başvurusu

Belçika Vizesi Bursa Vize Başvurusu Başvuru

Bursa’ da Belçika Vizesi Merkezi

Bursa da hizmet veren vize ofisimizi ziyaret ederek Belçika vizesi için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Belçika vizesi için Bursa da başvuru yapacak kişilerin mesleki durumlarını ve ülkeye seyahat nedenini gerekli belgeler ile vize ofisimize sunması gerekmektedir. Ayrıca Belçika’ ya seyahat etmek isteyen kişilerin gerekli belgeleri bizzat ofisimize sunması ya da kargo şirketi aracılığı ile göndermesi gerekmektedir.

Ofisimizde hizmet veren danışmanlarımız Belçika konsolosluğunun belirlediği ek belgeler hakkında sizlere bilgi vermektedir. Vize başvuru sahibinin Belçika vizesi için sunması gereken belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

Bursa da hizmet veren vize ofisimiz Pazartesi, Cuma ve Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Aynı zamanda ofisimizin iletişim adreslerinden ulaşarak vize konusu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer ofisimizi ziyaret etmeyi planlıyorsanız sitemiz üzerinde yer alan adresimize ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Belçika Vizesi İçin Mülakata Girebilirsiniz!

Vize başvuru sahibinin biyometrik verileri sunması için Belçika vizesi ofisimiz mülakat yapmaktadır. Bu gibi durumlarda vize sahibinin mülakata girmesi gerekebilir.
Belçika Vizesi: Bursa Vize Başvurusu
Belçika Vizesi: Bursa Vize Başvurusu

Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Belçika vize başvurusu 7 ile 15 gün arasında sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda vizenin uzaması muhtemel bir durumdur. Genellikle eksik, hatalı ya da vize türünün yanlış seçilmesinden kaynaklı vize süresi uzamaktadır. Bu durumları göz önüne alarak seyahat tarihinizden 3 ay öncesinde başvurunuzu oluşturmanızı önermekteyiz. Aynı zamanda bu süreçte gerekli belgelerin tamamını sunmanız gerekmektedir.

Belçika’ ya Seyahat Amacınıza Göre Vize Başvurusu Yapmalısınız!

Belçika’ ya seyahat etmeden önce seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Çünkü seyahat türüne göre vize başvurusunu yapmalısınız. Vize türleri hakkında bilgi sahibi değilseniz ofisimizi ziyaret ederek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız adım adım sizlere ayrıntılı bilgiler verecektir. Aynı zamanda gerekli belgeler ve ek belgeler hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Seyahat amacınızı belirledikten aşağıda yer alan vize türlerinden birine başvuru yapmalısınız. Bu vize türleri;

  • Belçika Ticari Vize Başvurusu,
  • Belçika Turistik Vize Başvurusu,
  • Belçika Şoför Vizesi Başvurusu,
  • Belçika Erasmus Vize Başvurusu,
  • Belçika Aile ve Arkadaş Ziyaret Vize Başvurusu,
  • Belçika Öğrenci Gezi Vize Başvurusu,
  • Belçika Transit Vize Başvurusu,

Belçika Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize başvurularınızı gerçekleştirmek için VSF Global vize merkezini 08:30 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Belçika Vize Veriyor Mu?

90 günden fazla seyahat gerçekleştirecek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ve umuma mahsus pasaportu bulunan vatandaşların vize alması gerekir.

Belçika Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Belçika turist vizesi başvurunuzun ardından 7 ila 15 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Belçika Vizesi: Bursa Vize Başvurusu Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×