Belçika Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Belçika Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Belçika Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul’da yer alan Belçika vize ofisimiz ile sadece Belçika vizesi değil, aynı zamanda diğer ülkelerinde vize başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Ofisimiz aracılığıyla yapacağınız bu işlemlerde, vize konularında uzman olan ekibimiz sayesinde kaliteli bir hizmet alacaksınız. Belçika seyahatiniz için gerekli olan vizenizi kolay bir şekilde, İstanbul vize merkezinden alabileceksiniz.

Sizlerin rahat bir şekilde İstanbul üzerinden Belçika vizelerinizi alabilmeniz için aşağıdaki bölümlerde bir rehber hazırlanmıştır. Bu rehber aracılığıyla vize işlemlerinizi sıkıntısız bir şekilde halledebileceksiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken, hazırlanmış olan bu rehberin dikkatli bir şekilde okunması ve uygulanmasıdır. Bu durum, hiçbir aksiliğin çıkmamasını sağlayacaktır.

Belçika Vizesi Alım İşlemlerinde Uygulanacak Adımlar

Belçika vize başvuru merkezi İstanbul aracılığıyla yapacağınız Belçika vize başvurularında sizler için hazırlanan ve 5 adımdan oluşan rehber şu şekildedir:

  1. Adım: Belçika vize başvuru merkezinin aranması.
  2. Adım: Başvuru merkezinin aranması sırasında sizlerden talep edilen mail adresinize gelen bilgi mailindeki başvuru evraklarının hazırlanması.
  3. Adım: Başvuru evraklarının hazırlanmasının ardından evrakların başvuru merkezine gönderilmesi gerekmektedir. Bu gönderim işlemi için, ister kendiniz, isterseniz de kargo veya kurye aracılığıyla gönderim sağlayabilirsiniz.
  4. Adım: Başvuru evraklarının gönderiminden sonra, başvuru merkezine randevu alarak, başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Almış olduğunuz randevu saati geldiğinde biyometrik fotoğraflarınızı beyan ederek, Belçika vize başvuru işlemlerini tamamlayın.
  5. Adım: Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra başvuru merkezi temsilcilerinin aranarak, başvuru hakkında son durumların öğrenilmesi ve pasaportun teslim alınmasıyla da, vize başvuru adımları tamamlanmış olacaktır.

Belçika Vizesi Alınırken Hazırlanacak Evraklar Hakkında

Belçika vize başvuru merkezi İstanbul üzerinden alınacak olan Belçika vize başvuru işlemlerinde, en önemli nokta, evrakların büyük bir titizlikle hazırlanması gerektiğidir. Burada da, birkaç önemli nokta ortaya çıkmaktadır. Belçika vizesi için hazırlayacağınız başvuru evraklarınızı, hangi meslek grubu içerisinde yer alıyorsanız, ona göre hazırlamanız gerekmektedir. Meslek gruplarına özel başvuru evraklarını, ofisimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bir diğer önemli nokta ise, vize başvuru formunun doğru, eksiksiz ve güncel bilgilerinizle doldurulmasıdır. Çünkü vize başvuru formuyla konsolosluklar, başvuru yapan kişi hakkında bilgiler edinmektedirler.

Belçika Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Belçika vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Belçika vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye