Belçika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Belçika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Belçika Vize Merkezi, Kahramanmaraş

Kahramanmaraş ilimizde bulunan Belçika vize başvuru merkezi, sadece Belçika vizeleri için değil, diğer tüm ülkelerin vizeleri için başvuru işlemlerinizi sizler için gerçekleştirmektedir. Belçika ve diğer tüm ülkeler için hizmet veren vize başvuru merkezimiz, barındırdığı uzman personeliyle en üstün vize hizmetlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Belçika vizesini Kahramanmaraş ilimiz özelinde kolay ve rahat bir şekilde alabilmeniz için, sizlere 5 adımdan oluşan bir vize başvuru bilgilendirmesi hazırlanmıştır. Bu başvuru bilgilendirmesini özenle okuyup, bilgilendirmede yer alanları dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yaparsanız, o zaman Belçika vizenizi almamanız için bir sebep ortada olmayacaktır.

Belçika vizesi için hazırlanan başvuru bilgilendirmesinde ve diğer tüm konularda başvuru merkezimizin çağrı hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

Belçika Vizesi Hatay İçin Hazırlanan 5 Adımlık Başvuru Bilgilendirmesi

Belçika vize başvuru merkezi Kahramanmaraş için hazırlanan başvuru bilgilendirmesinin 5 adımlık bilgilendirme metni şu şekildedir:

  1. Adım: Kahramanmaraş’ta hizmet veren merkezin çağrı hattıyla iletişime geçilmesi yer almaktadır.
  2. Adım: Çağrı hattıyla iletişime geçildikten sonra gerekli bilgilendirmeleri alarak, vize başvuru belgelerinin hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlamasını tamamladığınız başvuru belgelerinin, Kahramanmaraş Belçika vize başvuru merkezine tesliminin yapılması gelmektedir. Bu teslimatın yapılması için, kendinizin getirmesi veya kargo, kuryeye vermeniz yeterli olacaktır.
  4. Adım: Belgelerin tesliminin de yapılmasından sonra, başvuru merkezinde yapacağınız randevunun gün ve saatini onaylamalısınız. Daha sonra randevu saati geldiğinde de, biyometrik verilerinizi başvuru merkezine beyan etmelisiniz.
  5. Adım: Başvuru işlemlerinin son adımında ise, artık sizler için vize başvurunuzun sonucunu beklemek kalmaktadır. Vize başvurunuzun sonucunu beklerken başvuru merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonrada, Belçika vizesine sahip pasaportunuzu başvuru merkezimizden teslim alabilirsiniz.

Belçika Vizesi Kahramanmaraş Başvuru Belgeleri Hakkında Sizlerin Bilmesi Gerekenler

Belçika vize başvuru merkezi Kahramanmaraş için hazırlamanız gereken başvuru belgeleriniz hakkında bilmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır.

Başvuru belgelerinizi icra etmekte olduğunuz mesleğe göre hazırlamalısınız. Bu durumun sebebi ise, sizlere verilecek olan Belçika vizesinin icra ettiğiniz mesleğe göre verilmesidir. Meslek gruplarına göre hazırlanması gereken vize başvuru belgelerinin ne şekilde olduğuna vize başvuru merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Belçika Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Belçika vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Belçika vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye