Belçika Vize Merkezi, Mersin - Schengenvize.net
Belçika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Belçika Vize Merkezi, Mersin

Belçika Vize Merkezi, Mersin Vize Başvurusu

Mersin’ de Belçika Vizesi Merkezi

Mersin de bulunan vize ofisimizi ziyaret ederek Belçika vizesi için başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Belçika Vize Merkezi, Adana

Belçika vizesi ofisimiz aracılığı yapacağınız vize başvurularında konforlu ve sorun yaşamadan bir süreç geçirebilirsiniz. Ofisimiz mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Pazartesi, Cuma ve Cumartesi günleri siz değerli misafirlerimize Belçika vize hizmeti sunmaktayız. Vize başvurusu için gerekli belgeleri uzman danışmanlarımız tarafından öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ülkeye seyahat amacınıza bağlı vize türü için gerekli ek belgeleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Belçika vize ofisimizde gerekli tüm bilgilere ve duyurulara hem sitemiz üzerinden hem de İnstagram hesabımız üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde sunmalısınız. Başvurunuzun onaylanması için en az 7-15 gün vize sürecini beklemelisiniz. Eğer bu süreç daha uzun olur ise sunmuş olduğunuz belgelerde eksiklik ya da hataya rastlanmış olabilir.

Belçika Vize Türleri Nelerdir?

Belçika’ ya seyahat amacınıza bağlı olarak vize türünü seçmelisiniz. Ancak seyahat amacınıza uygun hangi vize türüne başvuru yapacağınızı ilmiyorsanız Mersin de bulunan vize ofisimizi ziyaret edebilir veya arayarak merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Aşağıda Belçika vize türleri yer almaktadır. Seyahat amacınıza bağlı olarak vize türünden birini tercih etmek zorundasınız. Çünkü her vize türü’ nde farklı ek belgeler talep edilebilir.

Belçika Vize Merkezi, Mersin
Belçika Vize Merkezi, Mersin
 • Belçika Erasmus Vize Başvurusu,
 • Belçika Turistik Vize Başvurusu,
 • Belçika Şoför Vizesi Başvurusu,
 • Belçika Transit Vize Başvurusu,
 • Belçika Aile ve Arkadaş Ziyaret Vize Başvurusu,
 • Belçika Ticari Vize Başvurusu,
 • Belçika Öğrenci Gezi Vize Başvurusu,

Belçika’ ya seyahat amacınızı belirleyerek vize türü tercihinde bulunmanız gerekmektedir.

Belçika’ ya Seyahat Tarihlerinizi Netleştirmelisiniz!

Belçika’ ya seyahat etmek için düzenlemiş olduğunuz belgeler ve Belçika konsolosluğuna göndermeniz gereken dilekçe de seyahat tarihlerinin aynı olması şarttır. Belçika’ ya gidiş ve dönüş tarihlerinizi belirlemeniz gerekir. Vize başlangıç tarihinden önce Belçika’ ya giriş yapmanız mümkün değildir. Bu sebeple vize başvurunuz dilekçe de belirttiğiniz tarihler arasında başlayacaktır.

Belçika vizesi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bizlere iletişim adreslerimizden iletebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız konu ile ilgili sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Mersin şehri için Belçika vize başvurularının yapılabilmesi için hazırlanan bu sayfa, Belçika vizesine Mersin üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan kişiler için hazır hale getirilmiştir.

Belçika vizenizi kolay bir şekilde Mersin’den alabilmeniz için aşağıda sizlerin bilgilendirilmesi için belirtilen bilgileri dikkatlice okumanız, başvuru merkezimiz tarafından tavsiye edilen bir durumdur.

İletişim bilgilerimizin kullanılmasıyla Mersin’de yer alan ofisimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Belçika vizenizi Mersin’den alabilmeniz için gerekli olan koşullara da bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Belçika Vizesi Mersin İçin Başvuru Bilgilendirme Adımları

Belçika vize başvuru merkezi Mersin üzerinden alabileceğiniz Belçika vizeniz için takip edeceğiniz adımlar şu şekildedir:

 1. Adım: Mersinde yer alan Belçika vize başvuru merkezimizin çağrı hizmetlerini arayınız.
 2. Adım: Çağrı hizmetleriyle iletişim kurduktan sonra bilgilendirme maillerinin alınabilmesi için vermiş olduğunuz mail adresinize gelen vize başvuru evraklarını hazırlayın.
 3. Adım: Hazırlamış olduğunuz vize başvuru evraklarınızı başvuru merkezimize, şahsen, kargo veya kurye kullanarak teslim edin.
 4. Adım: Onay vermiş olduğunuz randevu gün ve saatinde başvuru merkezimize biyometrik verilerinizle gelin ve onları bizlere beyan edin.
 5. Adım: Başvuru merkezimizde yer alan temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkındaki son gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olmasının ardından da pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Belçika Vizesi Mersin İçin Hazırlanacak Evrakların Önemli Noktaları

Belçika vize başvuru merkezi Mersin başvurularınız esnasında meslek durumunuza göre başvuru evraklarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Çünkü Belçika vizeniz, meslek durumunuza göre şekillenecektir.

Eğer ki çağrı hizmetlerimizle iletişime geçtikten sonra, meslek durumunuzla alakalı vize başvuru evraklarınızı da öğrenmek için, yine aynı çağrı hizmetlerimizle iletişime geçmeniz önemlidir. Bu iletişimden sonra, vermiş olduğunuz mail adresinize meslek durumunuzla alakalı gerekli olan evrak listesi gönderilecektir.

Belçika vize başvurunuzun kabul işlemlerinin olumlu olabilmesi için, Belçika vize başvuru koşullarının eksiksiz bir şekilde, sizler tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir. Eğer ki eksik evrakınız veya tamamlamakta zorluk yaşadığınız bir durum söz konusuysa, o zaman başvuru merkezimizle iletişime geçip, gerekli olan evrakları temin etmelisiniz.

Belçika vizesi için gerekli olan tüm evrakları, eksiksiz ve tam bir biçimde hazırlamalısınız. Bu durum, vize başvurularınızın sonucu için çok ama çok önemlidir.

Belçika vizesi en kolay biçimde nasıl alınır; >> schengenvize.net/belcika-vize bağlantısın’dan yeni yılda hazırlanan kesin kılavuza ulaşabilirsiniz.

Belçika Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevu sistemi üzerinden online işlemler yapılarak, vize randevusu alınabilir. Konsolosluğa gidilerek, randevu talebi oluşturmak istediğinizi de belirtebilirsiniz.

Belçika’da Çalışmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Belçika yüksek meslek gruplarının işe girmesine öncelik vermektedir. Çalışma izni ve oturma izni alarak, şirketin sözleşmesiyle birlikte çalışabilirsiniz.

Belçika Türkiye’den Vize İstiyor Mu?

Belçika Schengen vize anlaşmaları üzerinden Türkiye’den vize talep eden Avrupa ülkesidir. Konsolosluk üzerinden vize başvurusu yapılarak, vize işlemlerinin 90 günlük ve 180 günlük başlatılması şartı vardır

Belçika Vize Merkezi, Mersin Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×