Portekiz Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Portekiz Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Portekiz Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

 Schengenvize.net Portekiz vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, Portekiz’e gidilecek olduğunda, gidiş amacı ne olursa olsun alınması gereken vize başvurularında, vize işlemlerinin tamamında, Portekiz Konsolosluğu tarafından belirlenen evrakların hazırlanma sürecinde, evraklarda, form doldurma işlemlerinde vs. gibi diğer bütün vize işlemlerinde sizlere gerekecek bütün yardımları yapıyor ve işinizi kolaylaştırıyoruz. 

Polonya Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Portekiz Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan ve başvurularda kullanılacak olan bazı evraklar vardır ve bu evraklarda meydana gelebilecek olan her türlü eksiklik ya da yanlışta vize başvurusu yapan kişinin sonuçları ret olacaktır. Bu nedenle evrak hazırlama aşaması, vize işlemleri aşamalarının en önemlisidir diyebiliriz; özen gösterilmesi gereken bir konudur.

Portekiz Konsolosluğu, bu evrakları vize başvurularına doğru kararlar verebilmek için istemektedir, bu evraklar doğru ve eksiksiz olduğunda karar verebilmesi için gerekli olan tüm bilgileri elde etmiş olacaktır.

Portekiz vize müracaatlarında kullanılacak olan ve Konsolosluk tarafından istenen evraklar kimi zaman değişiklik gösterebiliyor. Bu gibi durumların yaşanmasında evrak düzenlemede yanlışlar olmaması ve ret almamak için, işlemlerin tümünü takip eden ve de vize işlerinin içinde yetkin bir şekilde olan schengenvize.net ile iletişime geçilebilir ve böylelikle de işlemlerin hepsi hızla tamamlanarak vize retti alınmasının sebebi siz olmamış olursunuz.

 İşlemlerin hızlı olması yanı sıra; başvuru sonucu ret aldığında para iade edilmez ve profesyonel destek ile maddi kayıptan da kurtulursunuz. Schengenvize.net Portekiz vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, bütün vize işlemlerine kolaylık getiriyor ve sizlere bu işlemlerde destek sağlayabilmek için; web sitemiz üzerinden online randevu, telefon bilgileri paylaşımları ve e-posta yoluyla da iletişime geçilebilmesi gibi imkanlar, seçenekler sağlıyoruz. 

Portekiz vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, Şanlıurfa sınırları içerisinde olan tüm ilçelere yardımlar yapıldığı gibi, Şanlıurfa yakınlarındaki tüm şehirlere ve onların da ilçelerine vize başvurusu konusunda gereken bütün evrakların hazırlanma aşamalarında ve kafalara takılabilecek bütün sorulara yanıtlar alınmasında yardımlar sağlıyoruz. Kısaca söylemek gerekliyse profesyonel destek sağlıyoruz.

Schengenvize.net Portekiz vizesi Şanlıurfa vize merkezi olarak, bütün vize başvurularında profesyonel destekler sağlıyoruz ve uzmanında alan olan danışmanlarla çalışarak sizlere de gereken tüm bilgileri sunuyoruz. Bunun yanı sıra evrak hazırlama, başvuru formu ve dilekçe doldurma konularında da yardımlar sağlıyoruz. Schengenvize.net sitemizi ziyaret edin ve istediğiniz iletişim yolu ile bizimle iletişime geçin.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Portekiz Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Portekiz vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 Portekiz vize randevusu mutlaka öncelikle alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz ve hatasız olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla beraber Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi edinebilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Öğrenci Vizesi Süresi Ne Kadar?

Öğrenci vizesinde geçici uzun süre en az 3 ay en fazla 6 ay geçerliliğe sahiptir. Uzun süreli öğrenci vizesi lisans ve lisansüstü eğitim alacak öğrenciler için geçerlidir. Bunun için akademik hayata dair bazı belgeler talep edilir.

Türkiye İçin Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye’de öğrenci vizeleri 30 gün ya da 90 gün şekli ile verilir, üre dolmadan öğrencilerin bulundukları il ya da ilçe Göç İdaresi Müdürlüğü’ne müracaat ederek öğrenim amaçlı ikamet izni alması gerekir.

Öğrenci Vizesi Ne Zaman Çıkar?

Öğrenci vizesi için yapılan başvurular normal şartlarda 5 iş günü içerisinde sonuçlanır. Bazı ülke vatandaşları için vizelerin sonuçlanma süresi 15 günü bulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×