Portekiz Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Portekiz Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Portekiz Vize Merkezi, Kahramanmaraş

2019 yılı itibaren ile Kahramanmaraş şehri içerisinde ikamet eden ve Portekiz Schengen vizesi adına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar artık Gaziantep’e gitmeden Portekiz Vize Merkezi Kahramanmaraş ilinden de başvurularını sağlanabilmektedir.

Kahramanmaraş vize işlemleri için vatandaş başvuruda bulunmak istiyor ise, iletişim bilgilerine ulaşarak gereken tüm bilgiye firma tarafınca herhangi bir ücret talep etmeden, yani ücretsiz olmak kaydı ile ulaşım sağlayabilme hakkına da sahiptir.

Kahramanmaraş Portekiz Vizesi

Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde ikamet etmek olan vize başvuru sahipleri, yetkili merkez aracılığı ile yapabilmektir. Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde herhangi bir konsolosluk makamının bulunmamasından kaynaklanarak, bu nedenden dolayı başvurular alınamamaktadır.

Daha önceden herhangi bir Schengen vizesi ya da Portekiz ülke sınırları içerisine bir giriş söz konusu ise, başvuruda bulunmak isteyen kişiden talep edilen belgeler merkez tarafınca kargo ile iletilmesi akabinde, başvuruda bulunacak olan vatandaş adına konsolosluktan başvurular sağlanabilmektedir.

Daha önceden gerçekleşen giriş ve çıkış sağlayan başvuru sahiplerinin, tekrardan konsolosluk makamına şahsen gelerek parmak izi ibrazında (VIS prosedürü) bulunmalarına gerek yoktur.

Kahramanmaraş Vize Başvurusu

Portekiz ülkesine seyahat gerçekleştirmek talebinde bulunan vatandaşları adına Kahramanmaraş şehri içerisinde vize desteği ve hizmeti veren ve ücretsiz olacak şekilde randevu alan bir kurumdur. Vize başvurusu için birey herhangi bir istekte bulunmak istediği zaman ilgili e-posta adresimizden tarafımıza iletişim sağlayabilmektedir.

Ayrıca, merkez tarafından başvuruda bulunmak isteyen kişinin randevu isteği değerlendirme aşamasına alınarak, kurum müracaat etmek isteyen vatandaşın gidiş tarihine en uygun olacak şekilde randevuyu alarak hizmet sağlayan Kahramanmaraş Portekiz vize müracaat merkezi, talep edilen vize için tüm evrakların eksiksiz ve tutarlı olacak bir biçimde tamamlanması için başvuru sahiplerine hizmet sağlamak amacı ile görevlendirilmiştir.

Ayrıca vize başvuru sahipleri Portekiz Devleti’nin vize kategorileri ile ilgili bir bilgi almak istenildiği takdirde, vize başvurusunda bulunmak için randevu talep ettiğinde ise profesyonel adımlar doğrultusunda vize danışmanlık hizmeti ve desteği alabilecek Kahramanmaraş şehri içerisinde başvuruda bulunacak olan vatandaşlara gerekli hizmeti veren vize merkezi, başvuruda bulunan kişinin Portekiz Schengen vizesi için kısa bir süre zarfı içerisinde olumlu sonuç alması için kaliteli ve profesyonelce bir hizmet sağlamaktadır.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye