Portekiz Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Portekiz Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Portekiz Vize Merkezi, İstanbul

Portekiz Vize Merkezi, İstanbul ili sınırları içerisinde ikamet eden ve Portekiz Schengen vizesi müracaatlarında bulunmak isteyen kişiye gerekli olan bütün desteği ve hizmeti profesyonel bir şekilde sağlayan kurumdur.

Schengenvize.net Portekiz Schengen vizesi İstanbul merkezi olarak, Portekiz sınırları içerisinde yapılacak olan bütün seyahatlerde ve alınması gereken vize onayı için gereken tüm vize işlemlerinde, Portekiz Konsolosluk makamının başvuru sahibi hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilmesi için başvuru sahibinin hazırlaması gereken evrakların ve vize ücretleri gibi diğer tüm işlemlerin yapılmasında başvuru sahibine gereken tüm hizmetler ve beraberinde de yine profesyonelce bir destek sağlanmaktadır.

Portekiz Schengen Vizesi – İstanbul

Portekiz Schengen vizesi başvurularında, müracaatta bulunacak olan kişi tarafınca hazırlanması gereken evraklar seyahat etme nedenine bağlı olarak değişiklik sergilemektedir. Bu nedenden dolayı, müracaat sahibinin ilk adım olarak Portekiz ülkesinin sınırları içerisine yapacak olduğu seyahatin nedenini net bir şekilde belirlemesi mecburidir.

Daha sonra, Schengen prosedürü kapsamı içerisinde ve seyahat etme nedenine uygun olarak hazırladığı tüm evrakları vize başvuru merkezine teslim etmesi gerekmektedir. Ancak, başvuruda kullanılacak olan güncel evrakların içerisinde herhangi bir eksiklik ya da hatalı bir bilginin olmaması için bu süreç başvuru sahibi tarafından dikkatli ve titizce yürütülmesi gerekmektedir.

Portekiz Vize Merkezi Çalışma Saatleri – İstanbul

Portekiz vize merkezinin İstanbul ili sınırları içerisindeki çalışma saatleri şu şekildedir:

  • Hafta içi 08.30 ila 18.30 saatleri,
  • Hafta sonu ise sadece cumartesi günü olmak üzere 10.00 ila 14.00 saatleri kapsamı içerisinde başvuru sahiplerine hizmet ve destek sağlamaktadır.

İstanbul ili sınırları içerisinde yapılacak olan Portekiz vize başvurularında parmak izinin beyan edilmesi gerekçesi ile konsolosluk tarafınca randevu alınması zorunlu bir işlemdir. Vize randevu alımı ise vize başvuru merkezlerinin temsilcilerinin çalışma alanı kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Başvuruda bulunacak olan vatandaşın evrakları vize başvuru merkezinin temsilcilerine ulaştıktan daha sonra başvuru sahibinin planına uygun bir saat dilimi içerisinde başvuru yapan kişinin randevusu hemen alınmaktadır.

Ülkelere bağlı olan konsoloslukların başvuru merkezleri veyahut başvuru birimleri şehirlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Başvuru sahibinin yaşadığı yere göre vize başvuru işlemleri için firmamız ile iletişime geçmesi sürecin en sağlıklı şekilde ilerlemesi için büyük önem taşımaktadır.

 

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye