Macaristan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Macaristan Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, Şanlıurfa

Macaristan Schengen vize başvuru merkezinin Şanlıurfa ofisine hoş geldiniz.

Şanlıurfa ve Şanlıurfa’nın çevre illerinde ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de uzun süreli oturum iznine sahip yabancı pasaporta sahip kişiler, Macaristan Schengen vizesi başvuru işlemlerini Macaristan vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisi aracılığı sayesinde yürütülebilmektedir.

Macaristan Schengen vize başvuru işlemlerinde bölge ayrımı uygulanabilmektedir. Bundan dolayı, ikamet ettiğiniz ve çalışmakta olduğunuz yerin adres bilgilerini Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisinde yer alan vize temsilcilerimizle paylaşmak, daha iyi bir vize başvuru hizmeti almanız açısından önemlidir.

Macaristan Schengen Vizesine Başvuru İşlemleri

Macaristan vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisi aracılığıyla Macaristan Schengen vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız, vize başvuru merkezi şubemizde yer alan vize yetkililerimiz tarafından hazırlanan 5 adımlık takip listesini uygulayarak, rahat bir vize başvuru süreci geçireceklerdir.

  1. Adım: Macaristan vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisi aranarak, başvuru yapacak olan kişinin durumuna uyacak şekilde hazırlanması gerekli vize başvuru belgelerinin listesini, e-posta olarak talep edilmesi,
  2. Adım: E-posta adresinize gelen e-mailde yer alan belgelerin büyük bir titizlikle hazırlanması,
  3. Adım: Hazırlamasını tamamladığınız Macaristan Schengen vizesi başvuru belgelerini, Şanlıurfa şubemize kargo/kurye aracılığıyla veya kendiniz getirerek teslim edilmesi,
  4. Adım: Belgelerinizin teslim alınması gerçekleştikten sonra, Macaristan Schengen vize başvuru randevunuzun hızlı bir şekilde alınması ve tarafınıza geri dönüş sağlanması,
  5. Adım: Tarafınıza bildirilen randevu gün ve saatinde hazır bulunulması, talep edilen biyometrik verilerinizin beyan edilmesi.

Macaristan Schengen Vizesi Şanlıurfa Ofisi Vize Başvuru Belgeleri

Macaristan vize başvuru merkezi Şanlıurfa merkezi aracılık görevi sayesinde yapacağınız Macaristan Schengen vize başvurularında, hazırlanması gerekli olan vize başvuru belgeleri hakkında ön bilgilere, web sitemizin Macaristan Schengen vize işlemleri bölümü üzerinden erişebilirsiniz. Ancak Macaristan Schengen vizesi başvuru evraklarınızı hazırlamak için, Şanlıurfa ofisimizde yer alan vize yetkililerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü başvuru yapacak olan kişinin durumuna özgü olacak şekilde Macaristan Schengen vize başvuru evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Bundan dolayı, vize belgeleriyle alakalı olarak ön bilgi aldıktan sonra, Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Şanlıurfa ofisiyle iletişime geçip, durumunuza özel başvuru belgeleri listesini talep etmeniz gerekmektedir.

Macaristan Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye