Macaristan Vizesi Kahramanmaraş - Schengenvize.net
Macaristan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Macaristan Vizesi Kahramanmaraş

Macaristan Vize Merkezi Kahramanmaraş

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Lüksemburg Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Macaristan vizesi için Kahramanmaraş veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.
Macaristan vize randevusu muhakkak alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Macaristan vizesi için talep edilen evraklar eksiksiz olarak sunulmalı ve dosya mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır.

Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve Macaristan ile diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir. 

Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen ve Macaristan vize ücretler bedellerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Macaristan Türkiyeye Vize İstiyor Mu?

Macaristan Türkiye’den D tipi veya C tipi vize istemektedir. 90 günlük ve 180 günlük Macaristan yolculukları için vize şartı uygulanmaktadır.

Macaristan Vizesi Nasıl Alınır?

Macaristan vize başvurusu konsolosluktan eksiksiz evrak listesiyle birlikte yapılmalıdır. Vize işlemlerinizi eksiksiz tamamladıktan sonra vize alabilirsiniz.

Macaristana Gitmek İçin Ne Gerekli?

Macaristan vizesi alarak, rezervasyon işlemlerinizle birlikte gitme imkanı tanınmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×