Macaristan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Macaristan Vizesi İzmir Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, İzmir

İzmir’de yer alan Macaristan Schengen vize başvuru merkezimizin, Macaristan Schengen vize başvurularıyla alakalı, vizeye başvuru yapmak isteyen kişileri bilgilendirme açısından oluşturmuş olduğu internet sayfasına hoş geldiniz.

İzmir’de ve İzmir’e komşu olan çevre illerde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız ve Türkiye sınırları içerisinde oturum izni olan yabancı pasaport sahipleri Macaristan Schengen vize başvuru işlemlerini vize merkezimizin İzmir vize başvuru birimi aracılığıyla yapabilmektedirler.

Macaristan Schengen vize başvurularında en dikkat çeken nokta ise, bölge bölge vize başvurularının ayrımının olmasıdır. Bundan dolayı çağrı birimimiz aracılığıyla yapacağınız görüşmelerde ikamet adresiniz ve çalıştığınız iş yerinin adres bilgilerini paylaşmanız, vize başvuru merkezimizden daha iyi bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Macaristan Seyahati İçin Schengen Vize Talebi Nasıl Oluşturulur?

Macaristan vize başvuru merkezi İzmir ofisi aracılığıyla yapacağınız Macaristan Schengen vize başvurularınızı, sizler için hazırladığımız uygulamasında fayda olan liste sayesinde rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Macaristan Schengen vizesi başvurularında ilk olarak, vize başvuru merkezimizin İzmir şubesiyle ister telefonla, isterseniz de e-posta üzerinden iletişime geçmektir. Bu iletişim sırasında kendi kişisel durumunuza uygun olacak şekilde evrak listenizi e-mail üzerinden sizlere ileteceğiz.

İletmiş olduğumuz bilgilendirme e-postasında yer alan evrak listenizi büyük bir titizlikle hazırlayınız.

Hazırlamış olduğunuz evrakları, İzmir şubemize teslim etmelisiniz. Bu teslim işlemini de kargo veya kuryeyle ya da kendiniz yapabilirsiniz.

Vize başvuru evraklarınız İzmir şubemize ulaştıktan sonra, Macaristan vize başvurusu için randevunuz daha kolay olacak bir biçimde alınacaktır. Randevu alımından sonra, randevunuz ile alakalı olarak gerekli bildirimde tarafınıza yapılacaktır.

Tarafımızdan size bildirimi yapılmış olan randevu saatinde biyometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.

Vize sonucunuz Macaristan Konsolosluğu tarafından ilan edildikten sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Macaristan Seyahati İçin Gerekli Olan Vize Başvuru Evrakları

Macaristan vize başvuru merkezi İzmir merkezimizin aracılık görevi sayesinde yapacağınız vize müracaatında, en önemli husus, evrakların büyük bir dikkat ile birlikte hazırlanmasıdır. Başvuru evrak hazırlama işlemlerini, sizlere iletmiş olduğumuz e-mailde yer alan evrak listesine uygun bir düzden içerisinde şekilde yapmalısınız. Evrak listesini hazırlamadan önce, vize başvuru evraklarıyla alakalı olarak ön bilgi almak isterseniz, İzmir merkezimizin vize işlemleri sitesinde yer alan ilgili departmanlardan bu isteğinizi yapabilirsiniz. Güncel belge listesi sadece sizinle vize merkezi arasında bir iletişim sağlandıktan sonra, e-mail üzerinden gönderilmektedir.

Macaristan Vize Merkezi İzmir

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için İzmir veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye