Macaristan Vizesi Hatay Vize Merkezi

Macaristan Vizesi Hatay Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, Hatay

Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Hatay şubesinin internet sitesine hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu internet sitesi, Macaristan Schengen vizesine Hatay şubemiz aracılığıyla başvuru yapacak olan kişiler için, Hatay şubesinde yer alan vize yetkilileri tarafından hazırlanmıştır.

Macaristan seyahatleri için gerekli olan Macaristan Schengen vizesini güvenilir ve kolay bir şekilde alabilmeniz için, öncelikle Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Hatay şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hatay şubesiyle iletişime geçebilmeniz için ise, iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfaya geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Hatay şubesiyle ister telefonla, isterseniz de e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hatay şubesiyle iletişime geçtikten sonra, vize temsilcilerimiz sizlere, Macaristan Schengen vizesiyle alakalı olarak gerekli olan tüm koşulları aktaracaktır.

Macaristan Schengen Vize Merkezi Hatay Vize Başvuru Şubesi

Macaristan vize başvuru merkezi Hatay şubesi üzerinden Macaristan Schengen vize başvurusu yapacak olan kişiler, vize temsilcilerimizin başvuru yapacak kişilerin bir yol haritası üzerinde ilerleyebilmeleri adına 5 adımdan oluşan bir rehber liste hazırlamışlardır. Bu rehber listede yer alan adımlar takip edilerek ve adımlarda istenenler uygulanarak, Macaristan Schengen vize merkezi Hatay şubesi danışmanlığında Macaristan Schengen vizeleri kolay bir şekilde alınabilecektir.

  1. Uygulama Adımı: Macaristan Schengen vize merkezi Hatay şubesi aranarak, bilgi e-mailinizi talep ediniz.
  2. Uygulama Adımı: Gelen bilgi e-mailinde yer alan evrak listesini hazırlayınız.
  3. Uygulama Adımı: Hazırladığınız Macaristan Schengen vize başvuru evraklarını Hatay şubemize, ister kendiniz getirerek, isterseniz de kargo/kurye aracılığıyla ulaştırılmasını sağlayınız.
  4. Uygulama Adımı: Tarafınıza bildirilen randevu gün ve saatinde hazır bulunarak, biyometrik verilerinizi bizlere beyan ediniz.
  5. Uygulama Adımı: Hatay vize başvuru şubemizdeki vize temsilcinizi arayarak, başvurunuz hakkındaki gelişmeleri öğreniniz ve pasaportunuzu teslim alınız.

Hatay Şubesi Macaristan Schengen Vizesi Başvuru Evrakları Hakkında

Macaristan vize başvuru merkezi Hatay şubesi aracılığıyla yapılacak Macaristan Schengen vizesi başvuru evraklarının hazırlanmasında, başvuru yapacak olan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken durum, hazırlayacakları evrakları, mesleki-kişisel durumlarını ve Macaristan seyahat amaçlarını göz önünde tutarak hazırlamalarıdır. Macaristan Schengen vize başvuru evrakları hazırlanırken öncelikle Macaristan seyahatlerini uygun olacak şekilde bir vize türü belirlenmelidir.

Macaristan Vize Merkezi Hatay

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için Hatay veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye