Macaristan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Macaristan Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, Gaziantep

Vize merkezi Gaziantep ofisine hoş geldiniz.

Bu sayfa üzerinde okuyacağınız bilgiler, Macaristan Schengen vize merkezi Gaziantep vize başvuru ofisi üzerinden vize başvurusu yapacak olan ve yapmak isteyen kişilere özel olarak temsilcilerimiz tarafından hazırlanmıştır. Macaristan vize başvurusu işlemlerine geçmeden önce bu sayfada yer alan bilgileri okuyup, vize başvuru işlemlerinde yararlanmanız sizlerin yararına olacaktır. Macaristan vizesi ve başvuru işlemleriyle alakalı olarak daha ayrıntılı bilgiler için, çalışma saatlerimiz içerisinde her zaman telefon ve e-posta bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Macaristan Schengen Vizesi İçin Yol Haritası

Macaristan vize başvuru merkezi Gaziantep vize başvuru ofisimiz aracılığıyla yapacağınız Macaristan vize başvurularınızı, sizler için hazırladığımız yol haritası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize temsilcilerimiz tarafından hazırlanan yol haritasının ayrıntıları ise şu şekildedir:

  • Vize başvuru merkezi Gaziantep ofiisinde yer alan vize temsilcilerimize ulaşarak, Macaristan vize başvuru evrak listesini e-posta adresinize gönderilecek şekilde talep edin.
  • Size gönderilen e-postada yer alan evrak listesindeki tüm belgeleri hazırlayın.
  • Hazırlamış olduğunuz Macaristan vize başvuru evraklarının Gaziantep vize başvuru ofisine şahsen veya kargo-kurye aracılığıyla ulaştırın.
  • Vize merkezi Gaziantep başvuru ofisimizde yer alan vize temsilcilerimiz tarafından gerekli görüldüğü takdirde, biyometrik randevunuza gelin, biyometrik verilerinizin alınmasının sağlayın.
  • Vize temsilcilerimizle iletişime geçerek, vize başvuru sonucunuzu öğrenin ve Macaristan vizeli pasaportunuzun teslim alın.

Macaristan Schengen Vizesine Başvurabilmek İçin Hazırlanması Gerekli Olan Evraklar

Macaristan vize merkezi Gaziantep vize başvuru ofisimiz üzerinden yapılacak olan Macaristan Schengen vize müracaatınız adına hazırlamanız gereken evrakların listesine, ofisimizin Macaristan Schengen vizesi bölümünde yer alan başvuru evrakları listesinden erişebilirsiniz. Ancak vize temsilcilerimizin sizler için tavsiye ettiği durum ise, bizlere tüm kişisel verilerinizi ilettikten sonra vize temsilcilerimizden vize başvuru evrak listesinin bulunduğu bilgi e-postasını talep etmenizdir.

Yapacağınız Macaristan Schengen vize başvurusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak için, tüm evrakları doğru ve eksiği olmayacak bir şekilde hazırlayıp, vize temsilcilerimize ulaştırmanız oldukça önemli bir durumdur. Hazırlamanız gereken Macaristan Schengen vize başvuru evraklarında herhangi bir sıkıntılı durum söz konusu olduğunda vize temsilcilerimiz tarafınıza ulaşacak ve güncel vize başvuru evraklarını sizlerden isteyeceklerdir.

Macaristan Vize Merkezi Gaziantep

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için Gaziantep veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye