Macaristan Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Macaristan Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, Diyarbakır

Macaristan Schengen vize başvuru merkezimizin Diyarbakır şubesine hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu web sitesi, Macaristan Schengen vizesine Diyarbakır şubesi aracılığıyla başvuru yapmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Macaristan ziyaretleriniz için gerekli olan Macaristan Schengen vizenizi rahat, sorunsuz ve kolay bir şekilde alabilmeniz için bulunduğunuz web sitesinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Macaristan Schengen vize başvuru merkezimizin Diyarbakır şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. Diyarbakır şubemizle iletişime geçtikten sonra, Macaristan Schengen vizesinin alınabilmesi için gerekli olan koşulları vize temsilcilerimize danışarak öğrenme imkânınız bulunmaktadır.

Macaristan Schengen Vize Başvuru Merkezi Diyarbakır Şubesi

Macaristan vize başvuru merkezi Diyarbakır şubesi aracılığıyla yapacağınız Macaristan Schengen vize başvuruları için vize yetkililerimiz tarafından sizlere yardımcı olması amacıyla 5 adımlık bir yol haritası amacında bir liste hazırlanmıştır. Bu 5 adımlık listeyi takip ederek ve istenenleri uygulanarak, Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Diyarbakır şubesi danışmanlığında Macaristan Schengen vizenizi alabilirsiniz.

  1. Adım: Diyarbakır şubemizde yer alan Macaristan Schengen vize birimini arayarak, vize başvurularında hazırlanması gereken evrak listesini e-posta adresinize gönderilmesini talep ediniz.
  2. Adım: E-posta adresinize gelen bilgi e-mailinde belirtilen evrakları hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Macaristan Schengen vize başvurusu evraklarını, Diyarbakır şubemize şahsen getirerek veya kargo/kurye aracılığıyla teslim ediniz.
  4. Adım: Vize temsilcilerimiz tarafından size bildirilen ve onaylamasını yaptığınız randevu gün ve saatinde biyometrik verilerinizi vize başvuru merkezine beyan ediniz.
  5. Adım: Diyarbakır vize başvuru merkezi şubesinde işlemlerinizi gerçekleştiren vize temsilcinizi arayarak, Macaristan Schengen vizeniz hakkındaki son durumu öğreniniz ve Macaristan Schengen vizesine sahip pasaportunuzu teslim alınız.

Macaristan Schengen Vizesi Gerekli Başvuru Evrakları

Macaristan vize başvuru merkezi Diyarbakır şubesi danışmanlığında hazırlamanız gereken Schengen vize başvuru evraklarını, seyahat amacınız, kişisel ve mesleki durumunuzu göz önünde bulundurarak hazırlamanız, yerine getirilmesi gereken en önemli koşuldur.

Macaristan Schengen vize başvuru evrakları hazırlama işlemine geçmeden önce, Macaristan ziyaretiniz için belirlemiş olduğunuz seyahat amacınıza uygun olacak Schengen vize türünü seçmelisiniz. Çünkü her Macaristan vize türünde kendine özel bir evrak listesi bulunmaktadır.

Macaristan Vize Merkezi Diyarbakır

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye