Macaristan Vizesi Mersin Vize Merkezi

Macaristan Vizesi Mersin Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, Mersin

Macaristan Schengen vize merkezi Mersin birimi tarafından hazırlanan web sayfasına hoş geldiniz.

Macaristan Schengen vize başvuruları hakkında bilgi almak amacıyla ziyaret etmiş olduğunuz bu web sayfası, Macaristan Konsolosluğu tarafından verilen Schengen vizesine Mersin birimi üzerinden başvuru yapacak olan kişiler için hazırlanıp, yayına alınmıştır.

Macaristan Schengen vize başvurusunu yapıp, Macaristan Schengen vizesini güvenilir, sorunsuz ve kolay işlemlerle alabilmeniz için iletişim bilgilerimizi kullanarak Mersin birimimizle iletişime geçebilirsiniz. Mersin birimimizle iletişime geçtikten sonra Macaristan Schengen vizesi için gerekli olan koşulları, vize temsilcilerimizden bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

Macaristan Schengen Vize Başvuru Merkezi Mersin Birimi

Macaristan vize başvuru merkezi Mersin birimi aracılığıyla Macaristan Schengen vizesine başvuruda bulunacak olan kişiler, aşağıda yer alan vize başvuru adımlarını takip ederek Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Mersin birimi danışmanlığında Macaristan Schengen vizelerini kolay bir şekilde alabilirler.

  1. Adım: Vize başvuru merkezi Mersin birimiyle iletişime geçilerek, Macaristan Schengen vizesi için gerekli olan başvuru evrak listesinin e-posta üzerinden gönderilmesini talep ediniz.
  2. Adım: Mersin birimi tarafından gönderilen vize başvuru evrak listesinde yer alan belgeleri hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırladığınız vize başvuru belgelerinin Mersin birimine ulaştırılması gerekmektedir. Bunun için, şahsen, kargo veya kuryeyi kullanabilirsiniz.
  4. Adım: Biyometrik verilerinizi beyan etmek için onaylamış olduğunuz randevu gün ve saatinde Macaristan Schengen vize başvuru merkezinde hazır bulununuz.
  5. Adım: Macaristan Schengen vize başvuru merkezi Mersin biriminde yer alan vize temsilcinizle iletişime geçerek, Macaristan Schengen vize başvurunuz hakkında son durumu öğreniniz ve vize başvurunuzun sonucunda pasaportunuzu teslim alınız.

Macaristan Schengen Vizesi Mersin Birimi Vize Başvuru Evrakları

Macaristan vize başvuru merkezi Mersin birimi üzerinden yapılacak olan Macaristan Schengen vize başvurularında hazırlanması gereken evrak ve belgeler, Macaristan Schengen vizesi almak isteyen kişinin, kişisel, mesleki durumu ve Macaristan ziyareti amacına uygun olacak şekilde hazırlanmalıdır.

Macaristan Schengen vize başvuru evrak ve belgeleri hazırlanmadan önce, Macaristan ziyareti amacı belirlenip, bu amaca uygun bir Macaristan Schengen vize türü seçilmelidir.  Macaristan seyahat amacınız sadece tek bir vize türünü içerebilmektedir. Yani aynı anda, hem turistik, hem de ticari Macaristan vizesine başvuru yapılamamaktadır.

Macaristan Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye