Macaristan Vize Ücreti 2023 - Schengenvize.net
Macaristan Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Macaristan Vize Ücreti 2023

2020 Vize Ücretleri

Macaristan vizesi olarak Macaristan Konsolosluğu tarafından talep edilen ücret sadece Macaristan vize harç ücretini kapsamaktadır. Harç bedelinin yanında ödenmesi gereken hizmet bedeli, ek hizmetler bedeli, turizm acentesi seyahat bedeli gibi aracı kurumlara ödenecek olan hizmet bedeli, uygulanacak ise biyometrik veri ücreti, başvurunun değerlendirilmesinden sonra taraflara iade edilecek pasaport ve vizenin kargo ücreti vb. ek ücretler ile yansıtılmış halidir. 

Macaristan Konsolosluk Bilgileri

12 yaşından küçük çocukların pasaportları ile seyahat etmesinde herhangi bir vize ücreti ödenmemektedir.

Avrupa Ekonomik Alanı içerisinde bulunan ülkelerin vatandaşları ve bu vatandaşların aile fertleri de pasaport vize ücretlerinden muaf tutulurlar.

2020 vize ücretleri kapsamında gerçekleşecek olan Macaristan vize ücretlerinin fiyat bilgisini sitemizden temin edebilmeniz mümkündür.

Bu sayede en net b,lgiler ve Macaristan Konsolosluğundan direkt alınmış güncel ücretlendirmeler ile sizlere daha sağlıklı vize süreçleri geçirmenizde yardımcı olmaktayız. 

Eray Tur ile çalışmalarınızın ardından vize ücretleri için çıkarılacak olan genel hizmet bedelleri ve varsa yararlandığınız VIP hizmet bedelleri ile en sağlıklı ve en profesyonel Macaristan vize başvurularını gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Macaristan Vizesi Ne Kadar?

Macaristan vize ücreti her vize çeşidi için standart bir tarifeye sahiptir sadece 0-12 yaş arasında ki çocuklarda vize ücreti yetişkinlere göre yarı yarıya düşüktür.

Macaristan Vize Veriyor Mu?

Macaristan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler arasında yer almaktadır. Resmi pasaport sahipleri dışında tüm vatandaşlar vizeye tabidir.

Macaristan Uzun Vize Veriyor Mu?

Macaristan uzun süreli vize uygulamasının bulunduğu Avrupa ülkesidir. Seyahatin amacına uygun olan uzun süreli vize başvurusunda bulunmak gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×