Macaristan Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Macaristan Vizesi İstanbul Vize Merkezi

Macaristan Vize Merkezi, İstanbul

Macaristan Schengen vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız, Macaristan Schengen vize merkezi İstanbul ofisimize gelerek, tüm vize başvuru işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilirler. Başvuru işlemleri sırasında, Macaristan Konsolosluğundan Schengen vize başvuru randevusu alınabilir, vize başvuru formlarının da doldurulması yine İstanbul ofisimiz sayesinde gerçekleştirilebilir.

Vize başvuru formlarının doldurulmasının ardından, ofisimizde yer alan ve vize konularında uzman olan ekibimiz sayesinde vize başvuru evraklarının da kontrolleri sağlanacaktır. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra, uzman personelimiz sayesinde Macaristan Schengen vizesi başvuruları gerçekleştirilebilecektir.

Macaristan Schengen vizesine başvurulurken, vize başvuru randevusu mutlaka alınmalı ve Macaristan Schengen vizesine mutlaka randevu üzerinden başvurulmalıdır. Randevunun yanı sıra, hazırlanacak olan vize başvuru evraklarında da hiçbir eksik belge ve form olmamalıdır.

Macaristan Vize Başvuru Evrakları 2020 – İstanbul

Macaristan vize başvuru merkezi İstanbul ofisi üzerinden yapılacak olan Macaristan Schengen vizesine başvuru için gerekli olan evraklar, öğrenci, emekli, şirket sahipleri ve çalışanlar için farklılık gösterebilmektedir. Ancak her grup için genel olarak aynı tür belgelerde vize başvuru işlemleri sırasında hazırlanmaktadır.

Macaristan Schengen vize başvuru işlemleri için gerekli olan evraklar şu şekildedir:

 • Pasaport
 • Pasaportun fotokopisi ve varsa eski vizelerin fotokopileri
 • Macaristan vize başvuru formu ve taahhütname
 • Macaristan Konsolosluğuna yazılmış olan ve seyahat amacını açıklayan dilekçe
 • C. kimlik numarası yazılı nüfus cüzdan fotokopisi
 • 2 adet vesikalık fotoğraf
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Macaristan’a gidiş-dönüş ve konaklama için alınmış olan rezervasyonlar
 • Yapılacak olan seyahate dair belgeler
 • Seyahat sağlık sigortası poliçesi
 • Sahip olunan mesleğe dair belgeler

Macaristan Uzun Dönem Ulusal D Vize Başvuru Formu

Macaristan vize başvuru merkezi İstanbul ofisi aracılığıyla yapılacak olan Macaristan vize başvuru işlemlerinde hazırlanacak olan en önemli belgelerden biri, vize başvuru formudur.

Vize başvuru formları doldurulurken dikkat edilmesi gereken bazı önemli kriterler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, vize başvuru formu doldurulurken Türkçe karakter kullanmamaya dikkat edilmelidir. Vize başvuru formları 2 adet doldurulmalı ve konsolosluğa sunulacak olan evraklarında 1 adet fotokopisi olmalıdır.

Macaristan Vize Merkezi İstanbul

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Macaristan vizesi için İstanbul veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Macaristan vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye