Lüksemburg Vizesi İzmir Vize Merkezi

Lüksemburg Vizesi İzmir Vize Merkezi

Lüksemburg Vize Merkezi, İzmir

İzmir’de yer alan Lüksemburg vize merkezimizin, Lüksemburg vize başvurularıyla alakalı bilgilendirme açısından oluşturmuş olduğu web sayfasına hoş geldiniz.

İzmir sınırları içerisinde ve İzmir iline komşu olan çevre şehirlerde ikamet etmekte olan kişiler ve Türkiye ülkesinin sınırları içerisinde oturma izni olan yabancı uyruklu kişiler Lüksemburg vize müracaat aşamalarını vize İzmir şubesi sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

Lüksemburg vize müracaatlarında ise en dikkat çeken nokta, bölge ayrımının mevcut bulunmasıdır. Bu nedenden dolayı çağrı bölümü ile yapılacak olan iletişimde ikamet ettiğiniz ve bunun beraberinde çalışmakta olduğunuz iş yerinin adres bilgilerini paylaşmanız, daha iyi hizmet almanızı sağlayacaktır.

Lüksemburg Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İzmir

Lüksemburg vize başvuru merkezi İzmir aracılığı sayesinde yapılacak Lüksemburg vize müracaatları, bireyler için hazırlanan beş adımlık liste aracılığı ile rahat bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

  1. Adım: Vize müracaatlarında, vize başvuru merkezinin İzmir ofisi ile irtibata geçilmesi. Bu iletişim esnasında duruma uygun olacak bir şekilde evrak listesi e-posta aracılığı ile vatandaşlara iletilmektedir.
  2. Adım: Merkez tarafınca gönderilmiş olan e-mailde yer alan evrak listesi, büyük bir dikkat ile hazırlanması gerekmektedir.
  3. Adım: Hazırlanan gerekli evraklar ise, İzmir başvuru merkezine teslim edilmesi gerekmektedir. Bu teslim işlemi ise kargo ile veya başvuru sahibi tarafından yapılabilmektedir.
  4. Adım: Vize başvuru belgeleri İzmir merkezine ulaştıktan daha sonra, Lüksemburg vize başvurusu adına kişinin randevusu hızlı bir şekilde alınacaktır. Randevu alımından daha sonra ise gerekli bilgi kişinin tarafına iletilecektir.
  5. Adım: Merkez yetkilileri tarafınca kişiye belirtilen randevu saati içerisinde biyometrik verilerin ibraz edilmesi mecburidir.

Başvuruda bulunan vatandaşın vize başvuru sonucu ise, Lüksemburg Konsolosluğu tarafınca belirtildikten daha sonra pasaport teslim alınmalıdır.

Lüksemburg Schengen Vizesi Gerekli Evrak Listesi

Lüksemburg vize başvuru merkezi İzmir merkezi aracılığı ile yapılacak olan vize müracaatında, en önemli husus, evrakların büyük bir dikkat ile beraber hazırlanmasıdır. Bu hazırlama adımları ise sizlere belirtmiş olduğumuz evrak listesine uygun olacak bir biçimde yapılması gerekmektedir.

Evrak listesini hazırlamadan önce ön bilgi almak isteyen kişiler ise, İzmir merkezinin vize işlemleri bölümünde yer alan bölümlerden bu istek kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye