Lüksemburg Vizesi Adana Vize Merkezi

Lüksemburg Vizesi Adana Vize Merkezi

 

Lüksemburg Vize Merkezi, Adana

Lüksemburg Vize Merkezi, Adana sınırları içerisinde ikamet etmekte olan ve Lüksemburg ülkesi sınırları içerisine ikamet etmekte olan kişiler için gereken tüm hizmeti sağlamak ile yükümlü olan bir kurumdur. Vize başvuru merkezleri ise, yetkili resmi makam konsolosluk ve büyükelçilik tarafınca görevlendirilmiş olan aracı bir kurumdur.

Lüksemburg Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Adana

Lüksemburg sınırları içerisine seyahat etmek isteyen ve başvuruda bulunan bireylerin akıllarındaki tek soru, Lüksemburg vizesinin sonuçlanma zamanı ile ilgilidir. Bu nedenle, İstanbul Vize Merkezi’nden yapılacak olan ya da yapılan Lüksemburg vizesinin sonuçlanma süresi 15 takvim günü kadar sürmektedir.

Lüksemburg vizesinin karara bağlanmasındaki tek yetkili makam, konsolosluk ya da büyükelçiliklerdir. Vize başvuru merkezlerinin veyahut vize başvuru ofislerinin başvuru sahiplerinin yapmış oldukları vize başvurusu için herhangi bir şekilde karar verme yetkisi ya da karara müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Başvuruda bulunacak ya da başvuruda bulunmuş kişilerin bu ayrıntıya dikkat etmesinde fayda vardır.

Lüksemburg VIS – Adana

Lüksemburg sınırları içerisine seyahat etmek isteyen ve evraklarını hazır bir hale getiren kişiler, vize başvuru merkezine bizzat gelerek parmak izi beyanında bulunmaları gerekmektedir. Ancak, herhangi bir sağlık nedeni ile VIS prosedürü gereğince parmak izi beyanında bulunamıyor ise, başvuru sahibinin doktor raporunu sunarak sağlıklı olan parmakları ile parmak izini beyan etmesi yeterli olacaktır.

Tüm bu belirtilen bilgilerin yanı sıra, başvuruda bulunmak isteyen ya da başvuruda bulunan kişinin daha önceden Schengen vizesi nedeni ile veri tabanı içerisinde parmak izi mevcut ise, istisnai durumlar kapsamı dışında parmak izi beyanında (VIS) bulunması mecburi değildir.

İstisnai durumlar ise, konsolosluk tarafından veri tabanı içerisinde kayıt altına alınan biyometrik bilgilerin herhangi bir arıza sebebi ile silinmesi/kaybolması durumunda, kişi son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi alarak parmak izi beyanında bulunsa dahi, tekrardan biyometrik bilgilerini yetkili makama ibraz etmesi mecburidir.

Lüksemburg Vize Başvurusu Adana Çalışma Saatleri

Lüksemburg Vize Merkezi Adana çalışma saatleri şu şekildedir;

Hafta içi; 08.00 ila 18.00

Hafta sonu cumartesi ise; 10.00 ila 14.00 arasındadır.

 

 

Schengenvize.net Lüksemburg vizesi Adana vize merkezi olarak, Lüksemburg’a yapılacak olan her türlü seyahatte vize alınması zorunludur ve vize alınabilmesi için de Lüksemburg Konsolosluğu tarafından belirlenen ve eksiksiz olarak hazırlanması istenen bütün evraklarınızın hazırlık aşamalarında gerekli olan tüm yardımı sizlere sağlamaktayız ve böylece bütün işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmiş olursunuz. Lüksemburg Konsolosluğu tarafından belirlenen evrakların eksiksiz olarak tamamlanması önemlidir, aksi takdirde vize reddi sonucu ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple de evrak hazırlama aşaması önemli aşamalardandır. Lüksemburg Konsolosluğu, vize başvuru yapan kişi hakkında detaylı bilgiler edinmek ister, vize başvurularına vereceği sonucu bunlara göre belirlemektedir çünkü. Lüksemburg vize başvuruları için istenen evraklar kimi zaman değişmektedir. Bu tarz durumları yakından takip eden ve olayın içinde olup işlemlerin düzgün ilerlemesini sağlayan schengenvize.net, her çeşit vize hakkında yardımcı oluyor ve her türlü bilgilendirmeyi sunmaktadır. Yardımlar sayesinde, bütün işlemler hızlı bir şekilde tamamlanacak ve doğru bitmesi ile de başvuru yapan kişi gereksiz para harcamamış olacaktır. Vize reddi alındığı zaman vize ücretleri iade edilmez, bu sebeple de ret alınması demek maddi kayıplar demektir. Schengenvize.net Lüksemburg vizesi Adana vize merkezi olarak Lüksemburg vize başvurularının kolaylaşmasını sağlıyor ve web site üzerinde bulunan online randevu imkanı, e-mail adresi yardımıyla ve telefon numarası ile iletişim kurulması gibi imkanlarla bilgi alınmasını sağlıyoruz. Lüksemburg vizesi Adana vize merkezi olarak, Adana içindeki tüm ilçelere olduğu gibi, Adana yakınlarında olan tüm diğer şehir ve ilçelerine de Lüksemburg vizesi hakkında detaylı bilgiler veriyoruz, başvuru sürecinde kafalara takılabilecek olan her soruya da yanıtlar veriyoruz. Kısacası bütün Lüksemburg vize işlemlerinde Lüksemburg vizesi Adana vize merkezi olarak profesyonel destek sağlıyoruz. Daha çok bilgi almak istiyorsanız eğer schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz iletişim bilgileri ile bizimle bağlantı kurabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

 

Lüksemburg Vize Merkezi Adana

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Lüksemburg vizesi için Adana veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Lüksemburg vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye