Lüksemburg Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Lüksemburg Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Lüksemburg Vize Merkezi, Gaziantep

Lüksemburg Vize Merkezi, Gaziantep ili ve sınırları içerisinde ikamet etmekte olan, bunun yanı sıra Lüksemburg sınırları içerisine seyahat etme planı ile başvuruda bulunan kişilere gereken tüm desteği ve beraberinde de gerekli tüm hizmeti sağlamaktadır.

Lüksemburg Schengen Vizesi

Lüksemburg, Schengen üye ülkesi kapsamı sınırları içerisinde yer almakta olan bir ülkedir. Bu nedenle, Lüksemburg Schengen prosedürü uygulamakta olan bir ülkedir. Bu nedenle başvuruda bulunmak isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaportuna sahip olan hamiller, Schengen vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Lüksemburg Schengen Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir? – Gaziantep

  1. Adım: Vize merkezi Gaziantep şubesinde yer alan vize temsilcilerimize ulaşarak, Lüksemburg vize başvuru evrak listesini e-posta adresinize gönderilecek şekilde talep edilmesi.
  2. Adım: Başvuru sahibine gönderilen e-postada yer alan evrak listesindeki tüm belgelerin hazırlanması.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Lüksemburg vize başvuru evraklarının Gaziantep ofisine şahsen veya kargo/kurye aracılığıyla ulaştırılması.
  4. Adım: Vize merkezi Gaziantep merkezinde yer alan vize yetkililerimiz tarafından gerekli görüldüğü takdirde, biyometrik randevunuza gelerek, biyometrik verilerinizin alınmasının sağlanması.
  5. Adım: Vize yetkililerimizle iletişime geçerek, vize müracaat sonucunuzun öğrenilmesi ve Lüksemburg vizeli pasaportunuzun teslim alınması.

Lüksemburg Schengen Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar

Lüksemburg vize merkezi Gaziantep ofisimiz üzerinden yapacağınız Lüksemburg vize başvurunuz için hazırlayacağınız evrakların listesine, ofisimizin Lüksemburg vizesi bölümünde yer alan listeden erişebilirsiniz. Ancak vize yetkililerimizin tavsiye ettiği durum ise, bizlere tüm kişisel bilgilerinizi ilettikten sonra vize yetkililerimizden vize başvuru evrak listesinin yer aldığı bilgi e-mailini talep etmenizdir.

Başvuruda bulunacak olan başvuru sahibinin, Lüksemburg vize başvurusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak için tüm evrakları doğru ve eksiği olmayacak şekilde hazırlayıp, vize yetkililerimize ulaştırmanız oldukça önemlidir. Hazırlamanız gereken vize başvuru evraklarında herhangi bir sıkıntılı durum söz konusu olduğunda vize yetkililerimiz tarafınıza ulaşacak ve güncel vize başvuru evraklarını isteyeceklerdir.

Bunun yanı sıra, Lüksemburg Konsolosluğu tarafından da istenebilecek ayrı evraklar olabilme ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle, başvuruda bulunacak kişinin vermiş olduğu iletişim bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde aktif olması gerekmektedir.

 
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye