Lüksemburg Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Lüksemburg Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

 

Lüksemburg Vize Merkezi, Diyarbakır

Lüksemburg Vize Merkezi, Diyarbakır şehrinde yaşamsal faaliyette bulunan ve Lüksemburg sınırları içerisine seyahat etmek isteyen her bir birey için gerekli olan tüm desteği ve hizmeti dikkat çerçevesi içerisinde sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra sadece Diyarbakır şehrinin sınırları içerisinde değil, Diyarbakır çevresinde bulunan şehirlerde de ikamet etmekte olan kişiler için gereken hizmeti ve desteği titizlik ile gerçekleştirmektedir.

Lüksemburg Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Lüksemburg vize başvurusu için gerekli evraklar, başvuruda bulunacak ya da bulunmak isteyen bireylerin tamamen seyahat amacına ve beraberinde de seyahat tarih aralıklarına göre farklılıklar sergilemektedir.

Bu nedenle, vize müracaatında bulunmadan önce bireylerin merkez ile irtibat haline geçerek kendisi için en uygun ve en güncel vize başvuru evrak listesinin talebinde bulunmaları yeterli olmaktadır. Yetkili konsolosluk ve büyükelçilik resmi makamı tarafından talep edilen evraklar şu şekildedir;

  • Pasaport: Başvuru yapacak olan kişinin faal gösterecek pasaportunun yıpranmış veyahut deforme olmaması en önemli koşullardan birisidir. Bunun sebebi ise, yırtık ya da deforme olan pasaport ile yapılan müracaatlar kabul edilmemektedir. Pasaportun ise son 10 yıl içerisinde çıkartılmış olmasının yanı sıra en önemli koşulu ise içerisinde 2 adet sayfanın mevcut pasaportun içerisinde Schengen vize alımı için boş bırakılması şarttır.
  • Seyahat Sağlık Sigortası: Başvuruda bulunacak olan kişinin 30.000 Euro para birimi üzerinden Schengen sınırları içerisinde bir geçerliliğe sahip olduğu sigorta belgesinin bulunması gerekmektedir.
  • Biyometrik Fotoğraf: Schengen vize başvurularında bulunacak olan kişinin 2 adet biyometrik fotoğrafını, son 6 ay içerisinde çektirmiş olması koşulu ile dosya içerisine eklenmiş olması gerekmektedir.
  • Vize Talep Dilekçesi: Vize talep dilekçesinin de ayrıntıları ile dosya içerisine eklenmesi gerekmektedir.
  • Başvuru Formu: Başvuru formu içerisinde ise, gereken ve makamlar tarafından talep edilen bilgilerin eksiksiz ve tutarlı bir şekilde doldurulması gerekmektedir.
  • Kimlik Fotokopisi: Başvuru sahibinin kimliğinin ön ve arka yüzünün fotokopisinin çekilmiş olması gerekmektedir.

Lüksemburg Vize Merkezi / Diyarbakır Çalışma Saatleri

Hatay Vize Merkezi ise hafta içi 08.00 ila 18.00 arasında, hafta sonu ise 10.00 ila 14.00 arasında hizmet vermektedir.

 

  Schengenvize.net Lüksemburg vizesi Diyarbakır vize merkezi olarak, Lüksemburg’a yapılacak olan her türlü seyahatte vize alınması zorunludur ve vize alınabilmesi için de Lüksemburg Konsolosluğu tarafından belirlenen ve eksiksiz olarak hazırlanması istenen bütün evraklarınızın hazırlık aşamalarında gerekli olan tüm yardımı sizlere sağlamaktayız ve böylece bütün işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmiş olursunuz. Lüksemburg Konsolosluğu tarafından belirlenen evrakların eksiksiz olarak tamamlanması önemlidir, aksi takdirde vize reddi sonucu ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple de evrak hazırlama aşaması önemli aşamalardandır. Lüksemburg Konsolosluğu, vize başvuru yapan kişi hakkında detaylı bilgiler edinmek ister, vize başvurularına vereceği sonucu bunlara göre belirlemektedir çünkü. Lüksemburg vize başvuruları için istenen evraklar kimi zaman değişmektedir. Bu tarz durumları yakından takip eden ve olayın içinde olup işlemlerin düzgün ilerlemesini sağlayan schengenvize.net, her çeşit vize hakkında yardımcı oluyor ve her türlü bilgilendirmeyi sunmaktadır. Yardımlar sayesinde, bütün işlemler hızlı bir şekilde tamamlanacak ve doğru bitmesi ile de başvuru yapan kişi gereksiz para harcamamış olacaktır. Vize reddi alındığı zaman vize ücretleri iade edilmez, bu sebeple de ret alınması demek maddi kayıplar demektir. Schengenvize.net Lüksemburg vizesi Diyarbakır vize merkezi olarak Lüksemburg vize başvurularının kolaylaşmasını sağlıyor ve web site üzerinde bulunan online randevu imkanı, e-mail adresi yardımıyla ve telefon numarası ile iletişim kurulması gibi imkanlarla bilgi alınmasını sağlıyoruz. Lüksemburg vizesi Diyarbakır vize merkezi olarak, Diyarbakır içindeki tüm ilçelere olduğu gibi, Diyarbakır yakınlarında olan tüm diğer şehir ve ilçelerine de Lüksemburg vizesi hakkında detaylı bilgiler veriyoruz, başvuru sürecinde kafalara takılabilecek olan her soruya da yanıtlar veriyoruz. Kısacası bütün Lüksemburg vize işlemlerinde Lüksemburg vizesi Diyarbakır vize merkezi olarak profesyonel destek sağlıyoruz. Daha çok bilgi almak istiyorsanız eğer schengenvize.net sayfamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz iletişim bilgileri ile bizimle bağlantı kurabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

 

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: info@schengenvize.net

Lüksemburg Vize Merkezi Diyarbakır

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Lüksemburg vizesi için Diyarbakır veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  Lüksemburg vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.
0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye