İsviçre Vizesi Mersin Vize Merkezi

İsviçre Vize Merkezi, Mersin

Vize merkezi Mersin ofisine hoş geldiniz.

Bu sayfa üzerinde okuyacağınız bilgiler, İsviçre vize merkezi Mersin ofisi üzerinden vize başvurusu yapacak olan ve yapmak isteyen kişilere özel olarak temsilcilerimiz tarafından hazırlanmıştır. İsviçre vize başvurusu işlemlerine geçmeden önce bu sayfada yer alan bilgileri okuyup, vize başvuru işlemlerinde yararlanmanız sizlerin yararına olacaktır. İsviçre vizesi ve başvuru işlemleriyle alakalı olarak daha ayrıntılı bilgiler için, istediğiniz her zaman telefon ve e-posta bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İsviçre Schengen Vizesi Başvuru İşlemlerinde Takip Edilecek Adımlar

İsviçre vize başvuru merkezi Mersin ofisimiz aracılığıyla yapacağınız İsviçre vize başvurularınızı, sizler için hazırladığımız 5 adımlı liste üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 5 adımdan oluşan listede yer alan bilgiler şu şekildedir:

  1. Adım: Vize merkezi Mersin şubesinde yer alan vize temsilcilerimize ulaşarak, İsviçre vize başvuru evrak listesini e-posta adresinize gönderilecek şekilde talep edin.
  2. Adım: Size gönderilen e-postada yer alan evrak listesindeki tüm belgeleri hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz İsviçre vize başvuru evraklarını Mersin ofisine şahsen veya kurge/kargo aracılığıyla ulaştırın.
  4. Adım: Vize merkezi Mersin ofisimizde yer alan vize yetkililerimiz tarafından gerekli görüldüğü takdirde biyometrik randevunuza gelerek, biyometrik verilerinizin alınmasını sağlayın.
  5. Adım: Vize yetkililerimizle iletişime geçerek, vize başvuru sonucunuzu öğrenin ve İsviçre vizeli pasaportunuzu teslim alın.

İsviçre Schengen Vizesi İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

İsviçre vize merkezi Mersin ofisimiz üzerinden yapacağınız İsviçre vize başvurunuz için hazırlayacağınız evraklara, ofisimizin İsviçre vizesi bölümünde yer alan listeden erişebilirsiniz. Ancak vize yetkililerimizin tavsiye etmekte olduğu durum ise, bizlere tüm kişisel bilgilerinizi ilettikten sonra vize yetkililerimizden vize başvuru evrak listesinin yer aldığı bilgi e-mailini talep etmenizdir.

Yapacağınız İsviçre vize başvurusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak için, tüm evrakları doğru ve eksiği olmayacak bir şekilde hazırlayıp, vize yetkililerimize ulaştırmanız oldukça önemlidir. Hazırlamanız gereken vize başvuru evraklarında herhangi bir sıkıntılı durum söz konusu olduğunda vize yetkililerimiz tarafınıza ulaşacak ve güncel vize başvuru evraklarını isteyeceklerdir. Bunun yanı sıra, İsviçre Konsolosluğu tarafından da istenebilecek ayrı evraklar olabilme ihtimali bulunmaktadır.

İsviçre Vize Merkezi Mersin

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

İsviçre vizesi için Mersin veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  İsviçre vize randevusu mutlaka alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla birlikte evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosyanın mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli evraklar için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye