Finlandiya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi - Schengenvize.net
Finlandiya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Finlandiya Vizesi Şanlıurfa Vize Merkezi

Schengenvize.net olarak yapmayı planladığınız her türlü Finlandiya seyahatinde, alınacak olan vize başvuru aşamalarında, evrak hazırlama vs. gibi bütün işlemlerde profesyonel destek verme amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman güncel bilgilerle işlemleri gerçekleştirerek, yapılacak olan Finlandiya ve Schengen vize başvuru sürecini kısaltıp, gereksiz zaman harcamaktan ve vize reddi alarak finansal kayıptan önlemeyi hedefliyoruz. 

Fransa Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Schengenvize.net Şanlıurfa vize merkezi olarak, Finlandiya vizesi alınabilmesi için her türlü desteği sağlıyor ve gerekli olan evrakların hazırlanmasında görevi üstlenerek sizlere profesyonel destek sağlıyor ve kolaylıkla vize alınmasına yardım ediyoruz.

Finlandiya vizesi Şanlıurfa vize merkezi, Şanlıurfa içinde her bölgede olduğu gibi, Şanlıurfa’ya da komşu olan bütün il ve ilçelere Finlandiya vize konusunda yardımcı olmaktayız. 

Daha kapsamlı ve detaylı bilgiye sahip olabilmek ve kafanıza takılan her türlü soruyu sorup, yardım alabilmek için schengenvize.net sayfasını ziyaret edebilir ve iletişim bölümünden uzman danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Finlandiya vize başvuru sahibi olarak telefon numarası ile ulaşımın yanı sıra, e-posta ile ulaşım ya da web sitemizde bulunan online randevu seçeneği ile de görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Tüm Türkiye için telefon numarası: 0850 228 43 53

Mail Adresi: [email protected]

Finlandiya Vize Merkezi Şanlıurfa

Schengen Vize ve Randevu Hattı Ücretsiz: 0850 228 43 53

Finlandiya vizesi için Şanlıurfa veya çevre illerinden başvuruda bulunacak misafirlerimiz Schengen Vize Ofisimize gelerek tüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapabilir, randevu alabilir, formlarının doldurulması veya kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, akabinde uzman bir personelimiz eşliğinde başvurularını gerçekleştirebilirler.  

Finlandiya vize randevusu mutlaka önceden alınmalı ve randevu ile başvuru yapılmalıdır. Bununla beraber evrakların eksiksiz olarak sunulması ve dosya mutlaka konsolosluk ve yetkili vize merkezinin istediği şekilde hazırlanmalıdır. Bununla yanı sıra Pasaport ön yüzünün ve diğer ülkelere giriş çıkış sayfalarının mutlaka kopyalarının dosyalara eklenmesi gerekmektedir.  Gerekli vize evrakları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, Schengen vize ücretlerini 2020-2021 sayfamızdan görebilirsiniz.

Finlandiya Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Turist vizesi için yaptığınız başvuru Finlandiya Konsolosluğu tarafından yaklaşık 15 iş günü içerisinde değerlendirilir.

Finlandiya Vatandaşı Nasıl Olunur?

18 yaşından büyük, en az 4 yıldır Finlandiya’da ikamet eden ve hiçbir şuça karışmamış olan kişiler vatandaşlık başvurusu yapabilir.

Finlandiya Vize Ücreti Ne Kadar?

Finlandiya vize ücreti 80 EUR harç, 30 EUR hizmet bedeli ile toplamda 110 EUR’dur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×